Gosh Boombastic XXL Swirl Volume Maskara

gosh-boombastic-xxl-swirl-volume-maskara

Merhaba güzel ailem. Gerek instagram gerekse blog yazılarından okuduğum kadarıyla ve gelen tavsiyeler üzerine son zamanlarda Gosh markasının XXL Swirl Volume isimli argan yağlı maskarasını çok merak ediyordum. Son Gratis alışverişimde maskarayı indirimde görünce aldım. O zaman maskarayı incelemeye başlayalım.

gosh-maskaragosh

Gosh Boombastic XXL Swirl Volume Maskara; benim Gosh markasından aldığım ilk ürün. S şeklindesilikon yapıda, bayağı bir kalın boyutta bir fırçaya sahip. Kıllar arasında boşluk olduğu için kirpiklerimi tek tek ayırıyor. Islak bir yapısı var. O yüzden sürerken çok dikkatli olmak gerekiyor. Aksi takdirde göz çevresine bulaşabiliyor. -Ki ben ıslak yapıda olan maskaralardan hiç hoşlanmam.

gosh-boombastic-maskaragosh-bombastic-maskara

Maalesef fırçası kalın olduğu için kirpiklere kolay uygulanamıyor. XXL seviyede hacim vermeyi vaat ediyor ama yakından uzaktan hacimle alakası olmayan bir maskara. Kirpikleri tek tek ayırma ve uzatma konusunda başarılı ama hacim konusunda yetersiz olduğunu düşünüyorum. Gün içerisinde akma yada dökülme yapmıyor. Kolay temizleniyor. İndirimsiz fiyatı 30,00 TL civarlarında olması lazım.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın