Golden Rose – Velvet Matte Ruj – No : 27

1

Merhaba! Bugün sizlere, Golden Rose Velvet Matte serisinden 27 Numaralı rujundan bahsedeceğim. İçerisinde E vitamini bulunan bu rujlar aynı zamanda paraben içermiyor.

3

Velvet Matte 27 Numara ruj Mac Kinda Sexy’e muadil olarak gösteriliyor. Matlığı, kalıcılığı, sürümü oldukça güzel bir ruj. Daha önce Golden Rose Velvet Matte serisindeki rujların yapılarını detaylı anlattığım için tekrar tekrar yazmak istemiyorum. Aşağıya elimdeki diğer rujların linklerini bırakacağım oradan bakabilirsiniz.

2

Golden Rose Velvet Matte 27 numaranın tam olarak rengini açıklamak gerekirse; açık şeftali tonlarında bir nude rengi. Her türlü makyaja yakışabilecek bir ruj. Fakat ben esmer tenli olduğum için sürdüğüm zaman yüzümü çok soluk gösteriyor. Kullanacağım zaman farklı bir rujumla karıştırıp kullanmayı tercih ediyorum. Yada smokey makyaj yaptıysam makyajımı bu rujla tamamlıyorum. Onun dışında daha açık tenlilere yakıştığını düşünüyorum.  Fiyatı 17,90 TL. Sizde benim gibi bu tonlardaki rujları kullanmayı seviyorsanız, buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Şuana kadar yazdığım tüm Golden Rose rujların linkleri ise şu şekilde;

* Golden Rose Velvet Matte 01
 * Golden Rose Velvet Matte 10
* Golden Rose Velvet Matte 12
Golden Rose Velvet Matte 14
Golden Rose Velvet Matte 16
* Golden Rose Velvet Matte 23
Golden Rose Velvet Matte 26

Sevgilerimle…♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın