Golden Rose – Velvet Matte Ruj – No: 23

IMG_7909

Merhaba bordo ruj seven hatunlar! Bende kıyafet, ayakkabı, ruj vs. seçimlerimde bordo rengini severek kullanıyorum. Bordo rujlarımın arasında en sevdiklerimden bir tanesi de Golden Rose Velvet Matte serisinin 23 Numaralı ruju. Rujun kavisli yapısının olması dudak kalemi kullanmayı sevmeyenler için çok güzel bir alternatif. İnce tarafıyla dudaklarıma kolayca çerçeve yapabiliyorum.

IMG_7924

Daha önce serideki rujların yapıları hakkında detaylı yazı yazdığım için ayrıntılara girmeden kısaca özet geçmek gerekirse Velvet Matte serisinin rujlarının sürümleri oldukça kolay, uzun süre kalıcı, matlıkları gayet iyi. Özellikle bu ruju kullanmadan önce dudaklarıma lip balm sürüyorum genelde. Aksi takdirde dudağımdaki çizgilere birikme yapabiliyor. Ve ben bu durumdan nefret ediyorum.

2

Tam olarak vişne çürüğüyle mor arası bir tonu var. Dudağıma tek kat sürünce yeterli olsa da ben her zaman ikinci katı geçmeyi tercih ediyorum. Parlak yapıda olan koyu rujlar dudak çevresine daha kolay bulaştığı için; mat yapıda olan koyu rujlar dudağa daha kolay sürülüyor. Bu sebepten koyu renkli rujlarda tercihim her zaman mat yapıda olanlardan yana oluyor. Fiyatı 17,90 TL. Sizde benim gibi bu serideki rujlardan kullanmak istiyorsanız, buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Şuana kadar yazdığım tüm Golden Rose rujların linkleri ise şu şekilde;

* Golden Rose Velvet Matte 01
Golden Rose Velvet Matte 10
* Golden Rose Velvet Matte 12
* Golden Rose Velvet Matte 14
* Golden Rose Velvet Matte 16
Golden Rose Velvet Matte 26
Golden Rose Velvet Matte 27

Sevgilerimle… ♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın