Golden Rose – Velvet Matte Ruj – No : 16

uygun fiyatlı kahverengi mat ruj

Merhaba! Bugün sizlere kahverenkli rujlarımın arasında en sevdiğim renklerden bir tanesi olan Golden Rose, Velvet Matte, 16 Numaralı Rujdan bahsedeceğim.  İçerisinde E vitamini bulunan bu rujlar aynı zamanda paraben içermiyor.

mac taupe ruja uygun fiyatlı muadil

Almadan önce kahve değil de nude tonlarında diye düşündüğüm için almaya hiç yanaşmamıştım bile. (Nude tonları kendime yakıştırmıyorum.) Benden önce Annem ruju çok beğenip alınca denedim ve aşık oldum resmen. Hemen bende aldım bir tane. Biter bitmez tekrar alıp kullanacağım rujlar arasında artık.

golden rose velvet matte 16 numaralı ruj

Kahverenginin en güzel tonu nasıl sevmeyeyim ben seni? Nude renklerden daha koyu olduğu ve içerisinde kahvelik barındırdığı için; tüm ten renklerine yakışan bir renk olduğunu düşünüyorum. Ben bayılarak kullanıyorum. Sürümü kolay ve birşeyler yiyip içmediğim takdirde kalıcılığı 4/5 saat kadar sürüyor. Kavisli yapısının olması dudak kalemi kullanmayı sevmeyenler için çok güzel bir alternatif. Rujun ince tarafıyla dudaklarıma kolayca çerçeve yapabiliyorum. Fiyatı 17,90 TL. Sizde benim gibi bu tonlardaki rujları kullanmayı seviyorsanız, buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Şuana kadar yazdığım tüm Golden Rose rujların linkleri ise şu şekilde;

* Golden Rose Velvet Matte 01
 * Golden Rose Velvet Matte 10
* Golden Rose Velvet Matte 12
Golden Rose Velvet Matte 14
* Golden Rose Velvet Matte 23
Golden Rose Velvet Matte 26
Golden Rose Velvet Matte 27 

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın