Golden Rose Matte Lipstick Crayon / Kalem Ruj – No : 02

GOLDENROSE-matte-lipstickcrayon

Merhaba! Yaz-kış bordolardan vazgeçemeyen ben; yine bir bordo ruj yazımla buradayım. Golden Rose’un Velvet Matte serisindeki rujlardan ve likit mat rujlarından çok memnun kalınca mat yapıdakı kalem rujlarından denemesem olmazdı. Hatta Velvet Matte serisindeki rujlarımın videosunu burada bulabilirsiniz.

goldenrose-kalemruj-02

Evimin kar manzarasına Golden Rose’un kalem rujlarından 02 numarası eşlik etti. Hava biraz kapalı olduğu için rengi biraz daha siyaha yakın koyu çıktı ama olsun. Bu manzaraya değer değil mi ama? 🙂 Golden Rose bir Türk kozmetik firması olarak kendisini ciddi anlamda geliştirdi. Özellikle son dönemlerde çıkardığı mat rujlar gerek yapılarıyla, gerekse renk skalalarıyla harikalar.

goldenrose-kalemruj-02numara

Ruj mat yapıda fakat likit mat rujlar gibi yoğun bir matlık değil. Bu sayede dudaklarımı kurutmuyor. Yumuşak yapılı olduğu için sürümünde zorlanmıyorum. Birşeyler yenilip içilmediği takdirde kalıcılığı da iyi. Onun dışında 1/2 defa tazelemeyle tüm günü idare edebiliyor. Kalem rujlarının asansörlü formda olmasını tercih ederdim. Kalemtraşla açmak benim gibi üşengeçler için pratik olmuyor. Neyse ki kalemtraşla açmak çok büyük bir problem değil.

goldenrose-kalemruj

Golden Rose Crayon mat rujlardan 02 numara; nefis bir bordo renginde. Özellikle benim gibi ruj seçimlerinde de kırmızılardan, bordolardan hoşlananlar bu rengi çok sevecektir diye düşünüyorum. 15,75 TL’lik uygun fiyatıyla alınabilecek en güzel rujlardan olduğunu düşünüyorum. Şuraya bırakacağım linke tıklayarak serinin diğer renk seçeneklerine bakabilir, isterseniz online alışveriş yapabilirsiniz.♥

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın