Golden Rose Luminous Finish Makyaj Bazı

goldenrose-luminousfinish-makeup-primer

Merhaba. Hakkında o kadar çok olumlu yorum okuduğum Golden Rose Luminous Finish / Işıltılı ve Aydınlık Görünüm Veren Makyaj Bazını bende denemek istedim. Genel olarak kullandığım ten ürünlerinde mat bitiş sağlayan ürünlerden hoşlanmıyorum. Cildimde daha aydınlık, sağlıklı parlak bir görünüm sağlayan ıslak bitişli fondötenleri daha çok seviyorum. E hal böyleyken gözenek küçültücü makyaj bazları dışında makyaj bazı tercihlerimde bahsettiğim yönde oluyor. O zaman hadi ürünü incelemeye başlayalım…

goldenrose-luminous-finish-makeup-primergoldenrose-makyajbazi

Golden Rose Luminous Finish Makyaj Bazı; 30 ml’lik pompalı plastik bir ambalaja sahip. Sade ve şık tasarımı da gayet güzel olmuş bence.

  • İpeksi ve parlak formülü ile cildinize ışıltı ve aydınlık kazandırmayı,
  • Ağırlık yapmayan hafif yapısı ile ince çizgi ve gözeneklerin görünümünü azaltmayı,
  • Cildin daha aydınlık, pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlamayı vaat ediyor.

goldenrose-isiltili-makyaj-bazigoldenrose-aydinlik-gorunum-veren-makyajbazi

Bazın incecik bir yapısı var. İnci beyazı gibi hafif güzel bir renge sahip. Kolay dağıtılıyor. Cildimde ağırlık yapmıyor. Ürün makyaja aydınlık bir görünüm vermek için makyaj altında kullanıldığı gibi makyaj sonrasında elmacık kemiklerin üzerine highlight görevi için de kullanılabiliyor.

goldenrose-luminous-finish-makyaj-bazi

Makyaj öncesi kullandığımda cildime güzel bir aydınlık görünüm veriyor. Fakat üzerine fondöten sürdüğümde o aydınlık görünüm kalmıyor tabii ki. Fondöten, bazı kapattığı için etkisi pek fark edilmiyor. Bu baz fresh bir görünüm isteyenler için yüze fondöten, bb vs sürmeden de tek başına rahatlıkla kullanılır.
Mat fondötenlerimin (elimde çok mat fondötenim olmasa da) mat etkisini azaltmak için fondötenlerime de katarak kullanmayı düşünüyorum.
Makyajın kalıcılığını arttırması konusunda birşey diyemeyeceğim ama zaten böyle bir beklentim de yoktu açıkçası. Pek makyaj bazı kullanma alışkanlığım olmasa da ben bu bazı çok sevdim. Uygun fiyatlı ve performansı güzel bir makyaj bazı arayanlara tavsiye ederim…

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın