Golden Rose Longstay Likit Mat Ruj – No : 15

goldenrose-longstay-likitmatruj
Merhaba bordo ve kırmızı ruj tutkunları.! ♥ Heeeey onlardan biri de benim tabii ki.! Bugün sizlere Golden Rose Longstay Likit Mat Ruj serisindeki efsane bir renk olan bu bordo rujdan bahsedeceğim. Golden Rose Velvet Matte serisinden sonra çıkardığı likit mat rujları da oldukça revaçta bu aralar. Velvet Matte serisini incelediğim videoya şuraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

goldenrose-longstay-likitmatruj-no15
Seride nudelar, pembeler, kırmızılar, bordolar herkesin zevkine uyacak renk seçenekleri mevcut. İlk sıralarda toplamda 12 renk seçeneği bulunan bu likit mat rujlara Golden Rose zamanla yeni renkler ekleyerek serideki renkleri şuan 26’ya tamamladı. Benim bugün bahsedeceğim rengin numarası ise 15. Daha önce 09 numarasını yazdığım yazımı şurada bulabilirsiniz.

goldenrose-likitmatruj-no15goldenrose-likitmat-bordo-ruj
Esnek bir aplikatöre sahip. Aplikatörün ucu ince olduğu için dudaklara uygulaması oldukça rahat ve kolay. Sürülürken parlak bir görüntüsü olsa da saniyeler içerisinde matlaşıyor ve sabitleniyor.

goldenrose-15-numara-rujgoldenrose-15-numara-ruj

Golden Rose Longstay 15 numaralı likit mat ruj harika bir bordo. Rengine bayılıyorum. Yoğun bir yapısı var ve tek katta rengini veriyor. İçeriğinde Vitamin E ve avakado yağı bulunduğu için dudaklarımı çok fazla kurutmuyor. Dudaklarımda ağırlık hissi yaratmıyor. Birşeyler yiyip içtiğiniz zaman bile kolay kolay silinmiyor. Dudak içlerine doğru çok hafif silinmeler oluyor ve zaman geçtikçe dudak çizgilerime birikme yapıyor o kadar. 7/8 saat kadar kalıcılığı var.

goldenrose-likitmatruj-no15

Serideki diğer renkleri de incelemek isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz. Farklı markalara yönelmek yerine yerli markamızdan bu kaliteli rujlara şans vermenizi öneririm. Fiyatı 20,25 TL. Sizin bu seride severek kullandığınız rujlar hangileri?

Sevgilerimle… ♥

Bir cevap yazın