Golden Rose Longstay Likit Mat Ruj No : 09

golden rose-likit mat ruj

Merhaba kırmızı ruj hastaları 🙂 Şuan bu yazımı okuyorsanız sizde benim gibi kırmızıdan asla vazgeçemeyenlerdensiniz. Ama çok asaletli duruyor be! Neyse konuyu dağıtmayayım. Bugün sizlere Golden Rose Longstay Liquid Matte serisindeki efsane kırmızı renkli rujdan bahsedeceğim. Ben bu ruju yakın zamanda Golden Rose’un bahar makyajı yarışmasında kazandım. Bu sayede iyiki tanışmışız kendisiyle. Golden Rose Velvet Matte serisinden sonra çıkardığı likit mat rujları da oldukça revaçta bu aralar. Velvet Matte serisini incelediğim videoya şuraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

golden rose-likit mat ruj (3)

Seride nudelar, pembeler, kırmızılar, bordolar herkesin zevkine uyacak renk seçenekleri mevcut. Toplamda 12 renk seçeneği var. Aslında bu seride 10 numara patlamıştı ama. O rengin benim ten rengime yakışmayacağını düşündüğüm için almayı düşünmedim hiç. Bu güzellik ise bana ”Bahar Makyajı” yarışmasında kazananlardan biri olduğum için Golden Rose tarafından gönderildi. Numarası ise 09. Ama dövmelerimle rujum ne kadar da romantik duruyor değil mi kızlar ? Sormayın bu sıralar bu ikiliyle aşk yaşıyorum.

golden rose-likit mat ruj (4)

Esnek bir aplikatöre sahip. Aplikatörün ucu ince olduğu için dudaklara uygulaması oldukça rahat ve kolay. Bu sayede dudak kalemi kullanmanıza da gerek kalmıyor.

golden rose-likit mat ruj (5)

Sürülürken parlak bir görüntüsü olsa da saniyeler içerisinde matlaşıyor ve sabitleniyor.

golden rose-likit mat ruj (1)

Kullandığım ilk andan itibaren ”İştee benim kırmızım bu!” dedim. Gerçekten harika bir renge sahip. Bayılarak kullanıyorum. Yoğun bir yapısı var ve tek katta rengini veriyor. İçeriğinde Vitamin E ve avakado yağı bulunduğu için dudaklarımı kurutmuyor. Ağırlık hissi yaratmıyor.  Bardaklara dudak iziniz bulaşmıyor. Birşeyler yiyip içtiğiniz zaman bile kolay kolay silinmiyor. Dudak içlerine doğru çok hafif silinmeler oluyor ve zaman geçtikçe dudak çizgilerime birikme yapıyor o kadar. 7/8 saat kadar kalıcılığı var. Yakın zamanda serideki diğer renkleri de denemeyi düşünüyorum. Özellikle 04 ve 12 numaralarını da çok beğendim. Diğer renklerini de incelemek isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz. Farklı markalara yönelmek yerine yerli markamızdan bu kaliteli rujlara şans vermenizi öneririm. Fiyatı 16,90 TL.Sizin bu seride severek kullandığınız rujlar hangileri?

Sevgilerimle… ♥

 

4 comments

  1. 03 ve 07 numarasını kullanıyorum bende çok memnunum bu serideki rujlardan

  2. 12 numarasını kesinlikle tavsiye ederim esra hanım 🙂

    1. hemen bakmalıyım o zaman 🙂

Bir cevap yazın