Golden Rose Ice Chic Ojeler

goldenrose-icechic-oje

Merhaba güzel ailem. Golden Rose son yıllarda piyasaya sürdüğü Velvet Matte rujlarla çığır açınca birde oje konusunda güzel bir yol kat etti. Velvet Matte rujların neredeyse serisini tamamladığım gibi İce Chic ojelerinde serisini tamamlamayı düşünmüyor değilim. 🙂 Eee birşeyi seviyorsam vazgeçemem.
Öncelikle görselde gördüğünüz ojeleri tek tek numaralarıyla birlikte paylaşıp, sonrasında yorumlarıma geçmek istiyorum.

goldenrose-icechic-kirmiziojegoldenrose-kirmiziojegoldenrose-icechic-nailcolour.

İce Chic serisinin 40 Numaralı tırnaklarımda da gördüğünüz kırmızı ojesi içerisinde mavi yansımalar bulunuyor. Fakat şişede durduğu gibi tırnaklarda mavi yansımalar pek belli olmuyor. Yansıma gibi değil de sanki mavi alt tonlu kırmızı gibi duruyor tırnaklarda.

goldenrose-icechic-nailcolourgoldenrose-icechic-oje-no89goldenrosetr

89 numaralı pembe ojesi ise İce Chic serisinden ilk aldığım oje. İçerisindeki sarı yansımalarına bayılıyorum. Kırmızı rengin aksine iki kat sürüldüğünde içerisindeki yansımalar bariz belli oluyor. Çok seviyorum.

goldenrose-icechic-saksmavi-ojegoldenrose-icechic-nailcolor-no7575 numaralı saks mavisinin içerisinde herhangi bir yansıma yok. Bildiğiniz saks mavisi işte. 🙂
goldenroseturkiye

Gelelim yorumlarıma; İce Chic ojelerin fırçaları kısa ve tombik şekilde tasarlanmış. Kusursuz oje sürmek için ideal. En azından benim için öyle. Yoğun bir yapıları var. Koyu renkli ojeler tek katta renklerini verseler de ben her zaman ikinci katı geçiyorum. Açık renkli ojelerde ise yansımalı rengi yakalayabilmek için 3 kat kadar sürmek gerekiyor.

goldenrose

Ben bu ojelerin gerek yapıları, gerekse renk skalalarını çok seviyorum. Fakat en son aldığımda fiyatları 5,75 TL olmuştu. Umarım daha fazla artmaz ve bizde böylelikle seriden daha çok oje alma imkanına sahip oluruz. Bu ojeleri hala denemediyseniz vakit kaybetmeden deneyin derim.

Sevgilerimle…♥

2 comments

Bir cevap yazın