Gliss Magnificent Strength Şampuan

gliss-magnificent-strength-sampuan

Merhaba güzel ailem. Yine, yeni bir şampuan yorumuyla buradayım. Gliss‘in son çıkardığı Magnificent Strength saç bakım serisinden ben de denemesem eksik kalırdım. 🙂 İkili set halinde şampuan + saç kremi şeklinde olduğunu düşünerek almıştım aslında ama alırken aceleyle sepete attığım için incelemedim. 2 üründe şampuanmış maalesef. Bir defa almıştım. Tekrar değiştirmekle uğraşamadım.

gliss-sampuangliss

Gliss Magnificent Strength Zayıf ve Çabuk Kırılan Saçlar İçin Şampuan; içerisinde bulunan sıvılaştırılmış keratin formülüyle ileride oluşabilecek hasarlara karşı saçları korumayı ve 20 kata kadar daha güçlü, aynı zamanda olağanüstü görünen canlı saçlara kavuşmayı vaat ediyor. Şampuan 400 ml’lik plastik şişede, rose gold tasarımıyla oldukça da ilgi çekiyor.

schwarzkopfschwarzkopf-gliss

Şampuan çok yoğun bir yapıya sahip değil. Mis gibi güzel bir kokusu var. Saçlarımı sertleştirmiyor. Bu en sevdiğim özellik oldu. Saçlarım daha öncesinde işlem gördüğü için duş sonrası ek bir ürün kullanmadan saçlarımı açamıyorum. Onun dışında şampuandan genel olarak memnun kaldım diyebilirim. Fiyatı 10,00 TL.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Maskesine bayılıyorum bende denemelisin canım 🙂

Bir cevap yazın