Gillette Venus Breeze

Merhaba sevgili ailem. Bacak tüylerimi almak için uzun zamandır başvurduğum yöntemi bugün burada sizlerle paylaşmak istedim. Aslına bakarsanız kendimi bildim bileli tüylerimi hep tıraş bıçaklarıyla alıyorum. Fakat Gillette Venus Breeze‘le tanıştıktan sonra şunu anladım ki, tüylerimi diğer tıraş bıçaklarıyla kolay aldığımı zannediyormuşum.

gillettevenus-breeze

Gillette Venus Breeze Kadın Tıraş Makinesi

Yakın ve rahat bir tıraş için içerisinde 3 adet bıçak bulunuyor. Alt ve üst tarafında bulunan kayganlaştırıcı tıraş jeli barları sayesinde tek ve kolay bir dokunuşla köpürtüp, tıraşı kolaylaştırıyor. Bu sayede tıraş hazırlığına gerek kalmıyor ama ben yine de hazırlık yapmazsam rahat edemiyorum. ☻

gillette-venus-breezegillette

Paketin içerisinde tıraş aparatı, iki adet çıkarılıp takılabilecek başlık ve duvara asabilmek için plastik vakum bulunuyor. Aşağıdaki kısımda daha detaylı olarak bol fotoğraflarla inceleyeceğiz.

gillette-venusgillette-venus-breeze-tiras-bicagi

Başlıktaki jiletlerin keskinliği harika. Bastırmanıza gerek dahi kalmıyor. Hafifçe dokundurmanız tüyleri kesmek için yeterli oluyor. Özellikle duştayken sıcak suyun etkisiyle jel barlar kolaylıkla köpürüyor. Rahat uygulama yapabilmem için jel kıvam alan başlıklar adeta bacaklarımın üzerinde kayıyor. Bu sayede cildim nemlenmiş de oluyor.

gillettevenus.com.trgilette-tiras-bicagigilette-venus-com

Bu ürün sayesinde cildimde tahriş de olmuyor. Artık Gillette Venus ürünlerinden başka tıraş makinesi kullanmak istemiyorum.

gilette-venus-tr

  • Tüyleri kısa yoldan kolayca kesmesi,
  • Rahat ve pratik kullanımı,
  • Cildimi tahriş etmemesi konusunda benden 10 üzerinden 10 aldı.

Çok sevdim. ♥Denemek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim. Online olarak satın almak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

Hoşçakalın…♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın