Garnier Saf & Temiz Kömürlü Peeling

Merhaba güzel ailem. Yıllardır Garnier Saf & Temiz 3’ü 1 Arada Temizleme + Peeling + Maske ürününü bağımlısı gibi kullanıyorum. Hatta bitirdikçe alıyorum. Kaç tüp bititrdim hatırlamıyorum bile. Detaylı yazısını şuraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

garnier-komurlu-saf-temiz-3u1arada-temizleme-peeling-maske

Bu ürünün birde son zamanda “Kömürlüsü” çıktı. Orjinal olanını severek kullandığım için bunu da ilk çıktığı günden bu yana merak ediyordum. Geçtiğimiz ay Migros indiriminde görünce hemen denemek istedim ve aldım. Aynı şekilde 3 farklı yöntemle Temizleme + Peeling + Maske olarak kullanılabilen bu ürün Siyah Nokta Karşıtı Olup, Yağlı ve siyah noktaya eğilimli ciltler için formüle edilmiş.

garniergarnier-komurlu-saf-temiz-peeling-maskegarnier-saf-temiz-komurlu-peeling

Ürün 150 ml’lik tüpte bulunuyor.  Her kullanımda da parmaklarımda gördüğünüz kadar az bir miktar kullandığım için uzun süreler kullanılıyor. Yapısı oldukça yoğun. Ben genelde haftada 1 yada en fazla 2 kez kullanmayı tercih ediyorum.

garnier-peelinggarnier-komurlu-peeling

  • Cildi derinlemesine temizliyor. Zaten şimdiye kadar  kullandığım 7568 (biraz abarttım tamam☺) kömürlü cilt bakım ürününden deneyimlerime göre kömür içerikli ürünler cildi çok güzel temizliyor.
  • Fakat bu üründe beni rahatsız eden bir özelliği var ki; çok fazla parfüm kokması. :/ Ciddi anlamda  bu koku beni rahatsız ediyor.Ben karma ve hassas bir cilt tipine sahibim.
  • Karma ve hassas cildimde herhangi bir sivilce problemine yol açmadı.
  • Cildimi matlaştırdığı için bu durumdan da pek hoşlandım sayılmaz. Kesinlikle yağlı ciltlerin ürünü. Benim gibi karma cilde sahip olanların pek memnun kalacağını sanmıyorum.
  • Eşim yağlı ciltli olduğu için cildinin matlaşmasından dolayı o gayet sevdi. Ama ben pek anlaşamadım.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın