Garnier Saf & Temiz 3’ü 1 Arada Temizleme + Peeling + Maske

1

Yeniden Hepinize Merhaba! Son zamanlarda sürekli kullandığım Garnier ‘ in Saf & Temiz 3’ü 1 Arada Temizleme + Peeling + Maske olarak kullanılan üründen bahsedeceğim. Baştan belirteyim bu ürünün hitap ettiği kitle; karma ve yağlı ciltlere sahip olanlar. Kuru ve akneye meyilli cilt tipine sahip olanların kullanmasını önermiyorum.

3

Kuru cilt tipine sahip olanların kullanmaması ve yağlı cilt tipi olanların ise 4 hafta sonunda yağ seviyesini tekrar test etmesi için ; ürünün yanında böyle bir cilt tipi testide vardı. İçeriğini tamamen okumadan elime aldığım zaman iki parçacığını da kullanmış bulunduğum için bu sayede 4 haftanın sonunda testi deneyemedim.

2

Temizleme, Peeling ve Maske olarak 3 şekilde kullanılabiliyor. Cildinize ürünü nazikçe uygularsanız temizleme, masaj yaparak uygularsanız peeling, uygulayıp 3 dakika bekletirseniz maske şeklinde kullanılıyor. İlk kullanmaya başladığım sıralarda bir kaç defa maske olarak kullandım. Fakat cildim yağlı olmadığı için kendi nemini kaybetmesini istemediğimden peeling şeklinde kullanıyorum. Peeling olarak iki – üç günde bir defa uygulamayı tercih ediyorum.

4

İçerisindeki mavi tanecikleri cildimi rahatlatıyor ve ferahlık hissi veriyor. Ürünün büyük bir artı özelliğini göremesem de cildimdeki temizlik ve ferahlık hissini seviyorum. Cildimi kurutmadan temizlemesi ise en sevdiğim özelliği oldu. Siyah noktalarım için herhangi bir faydasını gözlemleyemedim. Haftada bir yada iki defa peeling şeklinde uygulanabilecek; ölü hücreleri ve gözenekleri temizleyen güzel bir ürün. Fiyatı 16,90 TL. Kullanmak isterseniz buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın