Garnier Nem Bombası Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi

garnier-nembombasi-maske

Merhaba güzel ailem. Garnier markasının ürünlerini çoğumuz severek kullanıyoruz. Özellikle makyaj temizleme sularını, 3’ü bir arada maskesini kullanmalara doyamıyorum. Son zamanlarda çıkardığı Nem bombası isimli hem kuru ciltler için hemde karma ve yağlı ciltler için çıkardığı kağıt yüz maskeleri de bayağı revaçta. Ben karma cilt tipine sahip olduğum için ”Karma ve yağlı ciltler için” olan ferahlatıcı kağıt yüz maskesini aldım.

garnier

Geçtiğimiz günlerde snapchatte (makyajdiyari) bu maskeyi yapacağımdan bahsettim. Hakkında o kadar çok olumlu ve olumsuz yorum aldım ki, sonunda dayanamayıp denedim. Ürün dermatolojik olarak test edilmiş fakat içeriği temiz bir ürün değil maalesef.
* Yoğun şekilde nemlendirmek,
* Ferahlatmak ve
*Gözeneklerin görünümünü azaltmak maskenin vaatleri arasında.

garnier-nembombasi

Temiz cildime kağıt maskeyi yayıp 20 dakika kadar bekledim. Maskenin üzerinde çok fazla ürün olduğu için tüm ürünü cildim emmedi. Maskeyi çıkardığımda cildimi daha aydınlık, daha ferah hissettim. Mevsimden dolayı kuruyan cildimin neme doyduğunu da gözlemledim. Fakat ertesi güne yüzümde minik minik 3 adet sivilceyle uyandım maalesef. Gelen yorumlarda daha büyük sivilcelerden bahsedenler de vardı. Sivilcelerin minik çıkmasına şükrettim desem yeridir. 🙂 Gözenek görünümünü azaltması için sanırım ürünü düzenli aralıklarla kullanmak gerek. Ama ben tekrar deneyeceğimi sanmıyorum. Fiyatı ise 7,00 TL.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

1 comment

  1. Bende kuru ciltler için olanını kullandım 🙂 fena değildii.

Bir cevap yazın