Garnier Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi

 Merhaba sevgili ailem. Geçtiğimiz haftasonu yeni cilt bakım ürünlerimden elime ne geçerse kullandıktan sonra benim havadan nem kapan huysuz cildim kısa süreli bir tahriş yaşadı. Hal böyle olunca yüzümü kendine getirmek, yatıştırmak için, uzun süredir cilt bakımı çekmecemde bekleyen Garnier Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi”ni kullandım. Hemen incelemeye başlamak istiyorum…

Garnier-NemBombasi-Dinlendirici-Kagit-YuzMaskesi

Tüm cilt tiplerinin aynı zamanda hassas ciltlerin dahi kullanımına uygun olan bu maske Papatya Özü + Hyaluronik Asit ve Nemlendirici Serum içeriyor.

  • Yoğun şekilde nemlendirmeyi,
  • Gerginlik hissini azaltmayı ve
  • Cilde rahat bir his kazandırmayı vaat ediyor.

Nasıl Uyguluyorum?

Su ile hafif nemlendirip fazla ıslaklığını havlu ile aldığım cildime kağıt maskeyi yerleştirip, 15 dakika kadar bekliyorum. 15 dakikanın sonunda maskeyi yüzümden çıkarıp, yüzümde fazla kalan emmemiş ürünü elimle cildime masaj yapar hareketlerle uygulayıp yediriyorum. Bu bahsettiğim yöntemi sadece bu maske için değil tüm kağıt maskelerde uyguluyorum.

garnier-nem-bombasi-dinlendirici-maske

Kızaran, kaşınan tahriş olan yüzüme bu kağıt maske çok iyi geldi. Cildimi yeteri seviyede nemlendirdi. Nemi kesinlikle cildimde ağırlık da yapmadı. Bu sebepten özellikle karma/yağlı ciltlerin bu maskeyi seveceğini düşünüyorum. Fazla nemden dolayı sıkıntı almadım yani.☺Sabahına yanağımda minik bir sivilce ile uyandım. Daha önce Garnier Nem Bombası serisinden denediğim diğer maskede de böyle bir problemle karşılamıştım. Ama birgün önce cildime çok yüklendiğim ve değişik ürünler de kullandığım için direkt olarak suçlu bu maske diyemiyorum. Genel olarak memnun kaldım ben.

Bir sonraki yazımda görüşelim yine…☺ Hoşçakalın…♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın