Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

garnier-micellar-makyaj temizleme suyu

Merhaba! Bugün Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu hakkındaki yorumlarımı sizlerle paylaşacağım. Ben aslında ”Cilde su değmeden makyaj mı temizlenirmiş?!” diye düşünenlerdenim. Makyajımı jellerle çıkarıp, yüzümün suya değmesini sağlayarak makyajımı çıkarmayı daha çok sevdiğimi şuradaki yazımda bahsetmiştim.  Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu’nu ise disk pamukların yardımıyla bir kaç damla döküp, makyajımı çıkardıktan sonra göz makyajımdaki kalıntıları tamamen temizlemek, yüzümdeki makyaj kalıntılarından cildimi arındırmak için kullanıyorum. Bu ürünü kullanmadan önce özellikle dudağımdaki rujlarımın makyajımı temizlerken kullandığım ürünlerle çıktığını sanıyordum. Maalesef öyle değilmiş. Dudağımda yok gibi görünen ruj kalıntılarını çıkarmasına hayran kaldım resmen.

garnier-micellar-makyaj temizleme suyu (1)

Ambalajı gayet şık ve bir o kadar da Bioderma Sensibio H2O’ya oldukça benziyor. Hassas ciltler için üretilen bu ürün; yüz, göz ve dudaklardaki makyajı durulamaya gerek kalmadan arındırmayı, cildi arındırmayı ve rahatlatmayı vaat ediyor. En sevdiğim özellikleri ise; ♦ Yüz, göz ve dudaklar için tüm ciltte kullanılan bir makyaj temizleyici olması, ♦ Gözlerimi yakmaması, ♦ Cildimde yağlı bir his bırakmaması oldu.

garnier-micellar-makyaj temizleme suyu (3)

Ürünün büyük boyunu almadan önce denemek amaçlı küçük boyunu almıştım. Çok memnun kalınca hemen büyük boyunu da aldım. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilen bu ürünün 125 ml olan küçük boyu 7,00 TL, 400 ml olan büyük boyu ise 20,00 TL gibi bir fiyatla satılıyor.

Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın