Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi Express Çift Etki

garnier-gozmakyajtemizleyicisi

Merhaba! Günün yazısı uzun zamandır denemek istediğim fakat ancak deneyimleme fırsatım olan Garnier’in çift etkili göz makyaj temizleyicisi üzerine olacak. Aslında göz makyajlarımı çıkarmak için çift fazlı temizleme sularının, gözlerimde bıraktığı yağlı histen hoşlanmadığım için Garnier micellar suyunu kullanıyordum, çokta memnundum. Fakat son zamanlarda makyajımı çıkarırken pamuğun üzerinde sürekli dökülen kirpiklerimi görünce ”Acaba üründen dolayı mı kirpiklerim dökülüyor?” diye kuşkulandım. Hatta çok yakın bir arkadaşımda aynı ürünü kullanıp kirpiklerinin döküldüğünü söyleyince ”Hemen çift etkili göz makyaj temizleyicisini almalıyım.” dedim. Bununla birlikte son 1/2 aydır kullandığım Bim marketten aldığım makyaj temizleme disklerini de bırakıp yine her zamanki kullandığım Benri’ye dönüş yaptım. Her ihtimali göz önünde bulundurmalıydım çünkü.

garnier-ciftetkili-makyajtemizleyicisi

Ürün hakkında biraz bahsedecek olursak; ambalajı gayet şık, 125 ml’lik miniş bir boyuta sahip, çift fazlı bir ürün olup, düzenli kullanımda içerisinde bulunan Arginine ile daha yoğun ve güçlü kirpiklere sahip olmamızı ve suya dayanıklı makyajları dahi ovalamaya dahi gerek kalmadan çıkarmayı vaat ediyor. Ayrıca ürünün etkinliği dermatolojik olarak test edilmiş.

garnier-ciftetkili-gozmakyajtemizleyicisi

Bu temizleyicinin az bir miktarı tek gözdeki makyajı çıkarmaya yeterli olmuyor. Fazlası da göz içerisine kaçıp rahatsız edebiliyor. Pamuğa dökerken ikisinin arasını iyi ayarlamak lazım. Göz makyajlarımı tek hamlede çıkarmıyor tabii ki. Fakat makyajımı çıkarırken gözlerimi de yormuyor. Hafif yağlı ve kadifemsi bir his bırakıyor ama bu kesinlikle beni rahatsız etmiyor. Gözlerimde bundan kaynaklı kaşıntı yada irite problemi yaşatmadı. Kirpiklerimin dökülme problemine gelecek olursak; ürünle alakalı olmadığına, kullandığım pamuk ve farklı faktörlerden dolayı dökülme problemi yaşadığıma kanaat getirdim. Onun dışında kirpikleri güçlendirme etkisinin olduğuna pek inanmıyorum açıkçası. Fakat yine de kirpiklerime zarar vermediği için bakım yaptığını düşünüyorum. Fiyatı 14,00 TL. Migros indiriminde 7,00 TL gibi bir fiyata almıştım. Tekrar alıp kullanabileceğim bir makyaj temizleme ürünü oldu.

Sevgilerimle…♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın