Garnier Exfo Fırça

Herkese merhaba sevgili blog ailem. Bugün yaklaşık bir aydır kullandığım ve çok memnun kaldığım bir üründen bahsedeceğim. Başlıktan da anladığınız üzere ürün; Garnier Exfo Fırça. Aslında daha önceleri sosyal medyada görüp çok dikkatimi çekmişti fakat sonrasında kozmetik marketlerde bulamadım. Daha doğrusu özellikle aramadım. Fakat geçtiğimiz ay Bim Markette alışveriş yaparken görünce alıp denemek istedim. Fiyatı yanılmıyorsam 16,90 TL falandı.

garnier-exfo-firca-

Ürün fırçalı bir aplikatöre sahip. Aplikatörün üzerinde “ON-OFF” seçeneği var. Çevirince açılıyor ve kutuyu sıktıkça ürün yüzeye geliyor.

garnier-firca

O ZAMAN KARMA VE YAĞLI CİLTLER BURAYA ???????

GARNİER CİLT PROBLEMLERİNE KARŞI EXFO FIRÇA ?

?? Aşağıdaki Görselde biraz bahsettim ama Birkaç birşey daha eklemem gerekirse; ürünün fırçası yumuşacık. Cildi kesinlikle tahriş etmiyor. Masaj yapar hareketlerle uyguladığımız takdirde hem temizleyip, hem de cildi tazeliyor.
?? Düzenli kullanıldığında Siyah noktaların ve beyaz butonların oluşumunu engelliyor.
?? Bu ürünü cildi karma & yağlı olanlara öneririm.
?? Kuru ciltler kullanmak isterlerse güçlü bir nemlendirici ile kullanabilirler.?

garnier-firca-exfogarnier-exfo-firca

 

7 comments

  1. Asla tavsiye etmiyorum kuzenim ve benim yüzümü yaktı resmen güneş yanığı gibi kaldırılması gereken bir ürün geçmezse yüzüm hesabını kim verecek!

    1. ben kullandım hiçbirşey olmadı şuan kız kardeşim de kullanıyor oda memnun

  2. Ben de BİM den aldım ve başka sitelerde bu ürünle ilgili yorumlara baktığımda “içinde kanserojen madde var almayın”,”yüzümü yaktı tavsiye etmem” diyenleri gördüm ve tedirgin oldum.Sence doğru olabilirmi söylenenler?Ben 1 defa kullandım sonuç güzeldi fakat yüzüme kötü birşey yaparmı devamlı kullansam?

  3. Yüzü yakacak şekilde kurutuyor ve sivilce azaltması gerekirken arttırıyor almayın kesinlikle

  4. Merhaba bende aldım ürünü fakat ben çok beğendim yıllardır geciremedigim hangi ürünü kullanımda bir turlu geçmedi ben yüzümü temizlemek amacıyla almıştım ama sonuc bir harika kullandıkça lekelerimde açılma oldu ama ben sadece akşamları temizliyorum fircasida harika

Bir cevap yazın