Garnier Çift Fazlı Makyaj Temizleme Suyu

Merhaba sevgili ailem. Geç tanışsam da tanıştığıma çok mutlu olduğum bir ürün yorumuyla buradayım bugün. Garnier Çift Fazlı Makyaj Temizleme Suyu. Aslında Garnier makyaj temizleme sularını ve diğer yüz temizleme ürünlerini de severek kullanıyorum ama şuradaki yazımda anlattığım sürpriz hediye paketimi alıncaya kadar çift fazlıyla bir türlü yolumuz kesişememişti.☻Bakalım bu temizleme suyu hakkında yorumlarım ne yönde? İncelemeye başlayalım…

garnier-cift-fazli-kusursuz-makyaj-temizleme-suyu

Garnier Çift Fazlı Makyaj Temizleme Suyunun Diğer Makyaj Temizleme Sularından Farkı Nedir?

İçeriğinde micel tanecikler ve argan yağı bulunan çift fazlı formülü sayesinde, yüz, göz ve dudaklardan tek bir hareketle her türlü makyajı siliyor. Özellikle suya dayanıklı bir makyaj yada göz makyajı yaptıysak makyajlarımızı çıkarırken çift fazlı temizleme sularının faydasını hemen gözlemlememiz mümkün oluyor. Çift fazlı içeriği nedeniyle saatlerce cilt temizliği yapmak zorunda kalmıyoruz.

garnier-makyaj-temizleme-micellar-su

400 ml’lik tombik bir şişesi var. 400 ml = 200 kez kullanım diyorlar. Yani bu da demek oluyor ki uzun süreler boyunca bizimle. Şahsım adına söylüyorum cilt bakım, temizleme ürünlerimin hemen bitmesinden hoşlanmıyorum zaten. Böyle büyük şişeleri seviyorum. ☺ Hafif, taze de bir kokuya sahip. Çift fazlı olduğu için kullanmadan önce çalkalamak gerekiyor. Fotoğraflamadan ben bir de çalkalayıp çektim. ♥ Şişenin kapak kısmındaki deliği fazla geniş olmadığı için ihtiyacım olan kadar ürünü rahatça alıyorum.

garnier-makyaj-temizleme-sulari

Bu temizleme suyu “Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun.” Benim cildim karma ve oldukça hassas. Yapısı itibariyle ben bu temizleme suyunu genelde göz makyajlarımı çıkarırken kullanmayı tercih ediyorum. Makyaj temizleme pamuklarıma bir miktar ürünü döküp gözlerime yerleştiriyorum ve “masaj yapar hareketlerle, gözlerimi yormamaya dikkat ederek” göz makyajımı kolaylıkla çıkarıyorum.

Aslında şişenin arkasında “Durulamaya gerek yoktur.” ibaresi yer alıyor ama ben her zaman yüz temizleme jellerimle muhakkak üzerinden geçiyorum. Yüzümü köpürterek yıkamazsam asla rahat edemem.

garnier-makyaj-temizleme-suyu

Benim göz çevrem egzamalı ve oldukça hassastır. Bu temizleme suyu benim cildimde herhangi bir soruna yada irite problemine yol açmadı. İçerisinde argan yağı olduğu için kirpiklerime vs de iyi geldiğini düşünüyorum. Garnier Ailesinin diğer ürünleri gibi bunu da severek kullanmaya devam edeceğim. İyiki tanıştık!♥

garnier-ciftfazli-makyaj-temizlemesuyu

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın