Garnier BB Krem Göz Altı Roll On / Kapatıcı

garnier-bbkrem-goz-rollon

Merhaba güzel ailem. Artık kapatıcı ürün yorumlarımdaki giriş cümleme ”Kapatıcı canavarı geldiiiğğ Hanımmm….” diye başlamak istiyorum. 🙂 Ciddi anlamda çok seviyorum. Özellikle benim gibi göz çevresi koyu olan çoğu kişi de benim gibidir diye tahmin ediyorum. Garnier‘in BB Krem Göz Altı Roll On Kapatıcısını uzun zamandır merak ediyordum. Almadan önce blog yorumlarından ”günlük makyajlarda kullanılacak ideal bir kapatıcı olduğunu” okumuştum. Son Gratis indiriminde 11,00 TL gibi bir fiyata düştüğünü görünce hemen aldım.

garnier-bbkrem-gozaltikapaticisigarnier-kapatici

Garnier BB Krem Göz Altı Roll On Kapatıcı; 7 ml’lik mini minnoş bir tüpte. Açık Ton ve Orta Ton olmak üzere iki farklı renk seçeneği olan kapatıcının bendeki ”Açık Ton” olanı. Yalnız belirtmem gerekirse açık rengi bile bazı cilt tonlarına koyu gelebilir. Yani çok açık bir tona sahip değil. Kapatıcının ucunda metal başlık bulunuyor. Uygularken göz çevremde soğuk masaj etkisi hissettiriyor.

garnier-bbkrem-goz-rollon-concealergarnier-bb-roll-on-kapatici

İncecik bir yapısı var. Gözlerimdeki yorgun görünümü alıyor. Günlük makyajlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat bana kapatıcılığı yeterli gelmediği için üzerine aydınlık etkisi veren daha açık tonda kapatıcılarımı uyguluyorum. Göz çizgilerime birçok kapatıcı gibi birikme yapabiliyor. Göz çevresinde pek sorun olmayanlar sevecektir fakat morluklarınız yoğunsa etkisi az gelebilir.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

1 comment

  1. Ben de üzerine pudra ya da aydınlatıcı uyguluyorum, iyi oluyor…

Bir cevap yazın