Garnier Ambre Solaire Çocuk Güneş Kremi

Herkese merhaba! Öncelikle yazımın başında belirtmek istiyorum ki bu her zaman alışık olduğunuz bir yorum içerikli yazı olmayacak. Buna rağmen okumak isterseniz buyrun pek tabii… Konumuz; Garnier Ambre Solaire Çocuk Güneş Kremi.

garnier-ambre-solaire-cocuk-gunes-kremi

LC WAİKİKİ Mağazasından alışveriş yapmıştık ve kasa sırasında ödeme yapmak üzereyken kasa önünde Garnier Ambre Solaire Güneş Kremlerini gördüm. Ben daha önce bu serinin güneş kremlerinden yetişkinler için olanını alıp çok memnun kaldığım ve hatta son tatilimde tekrar aynısından almayıp başka güneş kremi kullandığımdan dolayı yandığım için bayağı pişman olmuştum. Neyse kasa önündeki güneş kremlerinden yetişkinler için olanı 30 SPF+ ve çocuklar için olanı ise 50 SPF+ olduğunu görünce daha yüksek koruma faktörü olduğu ve malum hassas bir cilt tipine sahip olduğum için bende çocuklar için olan güneş kremini almak istedim.

Fiyatına da baktım 12,90 TL yazıyordu. Bayağı şaşırdım. O şaşkınlıkla kasiyer hanıma sordum. Bu ürünlerin kullanma tarihi geçti mi diye? Çünkü ürünler bayağı bir tozluydu. Kendisi de ürünlerin kullanma tarihinin geçmediğini ve hatta yeni geldiğini söyledi. Artık ne kadar doğru bilemiyorum. Kasiyer hanımefendinin sözüne itimat ederek güneş kremini almış bulundum.

garnier-ambre-solaire-cocuklar-icin-gunes-sutu

Ambalajın üzerinde farklı etiket vardı merakımdan eve gelince onu çıkardım. Sonrasında bir güzel mağazadan ürünü aldığım fişi de  (normalde 2 ay o fişleri cüzdanda bekleten ben) attım. Ertesi gün ürünün fotoğrafını çekmek için kolları sıvayan ben, ne göreyim? Ürünün kapağı açılmış ve fotoğrafta gördüğünüz halde her tarafa bulaşmış sanki yapısı bozulmuş bir halde buldum. Tabii elimde ne fiş olduğundan nede ürünün eski halinden eser kalmadığından dolayı bir hak da iddia edemeyeceğim için ürünü geri götürmedim mağazaya. Ürünün açıldıktan sonra kullanım ömrü 12 ay yazıyor üzerinde. Şimdi ben nereden bileyim bunun ne zaman açıldığını? Kullanmayacağım tabiiki…

garnier-ambre-solaire-gunes-kremi

Sonuç olarak neymiş efendim; ucuz etin yahnisi yenmezmiş. Ağzı bantlı olmayan ürün (yine normal şartlarda buna çok dikkat ederim) aslaa alınmazmış. LCW’den hele kozmetik – cilt bakım ürünü hiç alınmazmış! Anladık… Buraya kadar okuduysanız sevgiler…

Bir cevap yazın