Gabrini Ultra Waterproof Göz & Dudak Kalemleri

Merhaba sevgili ailem. Kozmetik ürünlerimi genelde tek bir işlev üzerine kullandığım söylenemez. Çok işlevli olarak kullanmayı her zaman sevmişimdir. Bugün de gerçekten çok amaçlı olarak kullanılan ürün önerisi ile geldim. ☺Gabrini Ultra Waterproof Eye & Lip Pencil yani suya dayanıklı, hem göz hem de dudaklarda kullanılabilen kalemleri inceleyeceğiz.

gabrini-ultra-waterproof-eye-lip-pencil

Gabrini Ailesi bana bu seriden 6 farklı renk göndermişler. Sol baştan numaralarını sıralayacak olursam; 02, 01, 12, 24,16 ve 14 numaralar. Siyah ve beyaz renkli olanları dudağımda kullanamayacağım için onların tek amacı göz için kullanılmak olacak. ☺

Beyaz göz kalemini göz içinde kullanarak miniş gözlerimi daha büyük göstermeyi seviyorum. O günkü makyaj yapma isteğime göre siyah göz kalemini de göz içine sürdüğüm oluyor. Şimdi “Aaa olmaz siyah göz kalemi gözleri daha da küçük gösterir.” demeyin arkadaşlar.☺ Bana göre makyajda sınır yoktur. Kendimi nasıl iyi hissediyorsam öyle makyaj yaparım ben. Sizde öyle yapın bak benden söylemesi. Yalnız siyah göz kalemini alt kirpik diplerine uygulamak da gözleri iri gösteriyor. Yakışıyorsa onu da uygulayın. ♥

gabrini-waterproof-dudakvegoz-kalemleri

Bu seriden ilk kullanmaya başladığım ise kahverengi tonlar oldu. Sol taraftaki 12 numaralı olan sütlü kahvemsi tonlardaki renk benim günlük hayatımda tercih ettiğim ruj tonlarından. Sağdaki 24 numaralı acı kahveyi hem dudak hem gözde kullanmayı tercih ediyorum. Ben bu tarz acı kahve tonları eyeliner olarak kullanmayı çok seviyorum. Kendime çok yakıştıramasam da beyaz tenlilerde yada sarışınlara kahverengi eyeliner çok yakışıyor.

gabrini-dudak-ve-goz-kalemlerigabrini-goz-kalemleri

Kalemlerin yapısı o kadar yumuşak ki, sürerken yağ gibi kayıyor resmen. Özellikle son dönemlerde mat rujlardan fena halde sıkılıp dudaklarımı kurutmayan ıslak bitişli lipsticklere yönelmişken bu kalemler beni fazlasıyla memnun etti. Sadece çerçeve olarak değil tüm dudağımda ruj olarak da kullanıyorum ben kalemleri.

gabrini-goz-kalemi-12-24-numaragabrini-dudak-kalemleri-12-24

Kalıcılıkları da oldukça iyi. Bu kalemlerin içindeki pembiş tonlar ise daha sık kullanım için baharı bekliyorlar. ☺ Gabrini Kozmetik‘e güzel hediyeleri için teşekkür ediyorum.

gabrini-waterproof-goz-ve-dudak-kalemleri

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın