Gabrini Photo Finish Makyaj Bazı

Merhaba sevgili blog ailem. Gabrini‘nin yeni çıkan Photo Finish Makyaj Bazını inceleyeceğiz bugün. Ürün bana firma tarafından geçtiğimiz haftalarda gönderildi. Geldiği günden itibaren hemen kullanmaya başladım. Daha fazla geciktirmeden yorumlarımı da sizlerle paylaşmak istedim.

gabrini-photo-finish-makyaj-bazi

Gabrini Photo Finish Makyaj Bazı

  • Pürüzsüz bir görünüm sağlayıp,
  • Makyajın kalıcılığını arttırmayı vaat ediyor.

gabrini-photo-finish-makeup-basegabrini-photo-finish-makyajbazi

30 ml’lik tüpte bulunuyor. Kullanım rahatlığı açısından gayet pratik. İnce bir yapıya sahip. Ciltte ağırlık yapmamasını sevdim ben en çok. Yüze sürüldüğü anda kadifemsi bir his yaratıyor. Ve aynı zamanda cildi pürüzsüz gösteriyor. Bu sayede üzerine sürülen fondöten de cilde iyi oturuyor.

gabrini-makyaj-bazigabrini-makeupbase

Makyaj bazını sürdükten sonra makyajımın cildimde duruşu ise bu şekilde. Bir nohut tanesi kadar ürün tüm yüzüm için yeterli oluyor. Makyajımın kalıcılığını da arttırıyor ayrıca. Gözenekleri kapatıp pürüzsüz bir bitiş sağladığı için ben her makyajımda tercih edemesem de genelde haftada 2 kez falan kullanmayı seviyorum. Ben bayağı sevdim.

photofinish-makyaj-baziphoto-finish-makyaj-bazigabrini-makyajbaziphotofinish-makeupbase

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

2 comments

  1. Ben de özellikle Gabrini’nin kendi fondöteniyle kullanmayı sevdim. Aynen yazdığın gibi, cildi pürüzsüzleştirmesini de çok beğendim. Ve günlük değil de, özel zamanlar için daha başarılı olduğunu düşünüyorum 🙂 Bir de, fotoğraflarına bayılıyorum!!!! Güle güle kullan, sevgiler!

    1. Aynı şekilde bende senin fotoğraflarına bayılıyorum.☺ Çok teşekkürler. Öpüyorum…♥

Bir cevap yazın