Gabrini Metalik Likit Far

gabrini-metalik--likit-far

Merhaba. Son zamanlarda metalik ojeler, metalik rujlar vs derken birçok marka metalik likit farlarda piyasaya sürünce e haliyle biz kozmetik severlerin de oldukça dikkatini çekmeye başladı. Özelikle yerli kozmetik firmaları da eklenince bu furyaya çok da güzel oldu. Gabrini Kozmetik‘ten gelen şık paketteki kargomun içerisinde Metalik Likit Far da bulunuyordu. Tabii ki merak ettiğim için hemen kullanmaya başladım.

gabrini-metalik-likit-far-06-numaragabrini-fargabrini

Gabrini Metalik Likit Farın bendeki ”06 Numaralı Rengi.” Likit far tasarımı likit mat rujlar gibi. Hatta hiçbir farkı yok. Sünger bir aplikatöre sahip. Bu aplikatör sayesinde de sürümü de gayet pratik oluyor. Uygulandığında çabuk kurumamaları adına hemen sabitlemek gerekiyor. Ben sürdükten sonra düz bir far fırçası yardımıyla yavaş tampon hareketlerle uygulamayı tercih ediyorum. Siz parmaklarınızı da kullanabilirsiniz.

gabrini-metallic-eyeshadowgabrini-metalik-far

06 Numara; sıcak bir bakır renginde, içerisinde minik simler barındıran hoş bir ton. Uygulandığında sim sim durmayan ışıltılı güzel bir renk oluyor. Bu tarz likit farlar gözün dış köşelerine gölge yada kris bölgelerini ısıtmak için kullanılabilecek farlar olmadığı için ben genelde iç kısıma uygulamayı tercih ediyorum. Kalıcılığı da başarılı gün içerisinde göz çizgilerime birikme yapmıyor. Hatta ben bu farı mat rujlarımın üzerine uygulayarak farklı bir şekilde de kullanabilirim. Şimdiden serinin diğer renklerini merak eder oldum.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın