Gabrini Mat Waterproof Dipliner

Merhaba sevgili ailem. “Eyelinerım olmadan aslaaa!” diyenlerden biri de benim. Gözlerim küçük olduğundan dolayı göz makyajımı ne kadar iyi yaparsam yapayım eyeliner çekmediğim zamanlarda gözlerimi daha küçük hissediyorum. Hatta özellikle işim gereği fotoğraf çekimlerimde eyeliner kullanmadığım zaman, fotoğraflarda gözlerim çok boş görünüyor. O yüzden eyelinersız bir ben düşünemiyorum.☺ Çekmeceme son katılan eyeliner ise Gabrini markasının Mat Waterproof Diplinerı oldu.

gabrinieyeliner

Gabrini Dipliner

Esnek bir aplikatöre sahip. Ucu orta kalınlıkta. Sürüldükten sonra saniyeler içerisinde matlaşıyor. Simsiyah bir rengi var. Waterproof özelliği ile gerçekten suya dayanıklı bir eyeliner. Aşağıdaki görsellerde fotoğraflamak üzere elime sürdükten sonra çıkarmak için bayağı uğraştım. Suya değdiği zaman asla çıkmıyor. Suyla iyice ovaladım çıkmadı sonrasında sabunla deneyince öyle çıkarabildim. Sadece çift fazlı makyaj temizleme sularıyla rahatlıkla çıkıyor.

gabrini-kozmetikgabrini-mat-eyelinermat-eyeliner

Ben ince uçlu eyelinerlardansa artık dipliner kullanmayı daha çok seviyorum. Uygulaması gayet kolay oluyor çünkü. Ucundan dolayı incecik eyeliner çekmek çok kolay olmuyor ama ben zaten ince eyeliner sevmiyorum. Sorun yok yani.

gabrini-diplinergabrini-matte-diplinergabrini-eyeliner

Eyeliner suya dayanıklı olduğu için özellikle benim gibi sürekli gülerken yada dışarıdayken aniden bir rüzgarda vs gözleri dolan biri için akmaması büyük bir güzellik oluyor. Ağlasam dahi çıkacağını sanmıyorum. Gerçi eyeliner sürmüşüm yahu neden ağlayayım? ☺☺

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

2 comments

  1. Burdaki ruj çok guzelmis marka ve rengi neydi acaba çok uzun zaman olmuş ama

Bir cevap yazın