Gabrini Lovers Rouge Kalem Rujlar

Merhaba sevgili ailem.Geçtiğimiz günlerde Gabrini‘den hoş bir kargo aldım. Bu kargoyla birlikte Gabrini Kozmetik Ailesine yeni katılan Lovers Rouge rujlardan benimde deneme fırsatım olunca çok geçmeden bu güzellikleri sizinle de tanıştırmak istedim. Daha önce Gabrini Crayon Mat Kalem Rujları da denemiştim. Hatta onlar hakkında da detaylı bir blog yazısı da yazmıştım. Okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

gabrini-lovers-rouge-kalem-rujlar

Gabrini Lovers Rouge 3&1 Moisture & Colour Kalem Rujların Crayon Mat Kalem Rujlardan farkı; daha tombiş, mat ve nem özellikli ve asansörlü forma sahip olmaları.♥

Gabrini Lovers Rouge 3&1 Moisture & Colour Kalem Rujlar 

Yoğun yapılarıyla tek katta kapatıcılık sağlıyorlar. Kalıcılıkları da normal bir lipstick tarzında rujlarla aynı kalıcılıktalar. Birşeyler yiyip içtiğimiz takdirde tazelemek gerekiyor. Bu soğuk kış döneminde likit mat rujlardan aşırı sıkıldığım için şu sıralar genelde nem veren rujları kullanmayı tercih ediyorum. Hatta gloss dahi kullanıyorum. O derece. ☻Tombik yapıda olan kalem rujları, farları vs kalemtraşla açmak zor oluyor. Fakat asansörlü olunca bu sıkıntı kökten çözülmüş oluyor. Birçok farklı renk skalasına sahip. Bana ise 6 farklı rengini göndermişler. Elimdeki renkleri soldan sağa sıralayacak olursam;

  • 01, 11, 12, 09, 08 ve 05.

gabrini-lovers-rouge-rujlar

Ben bu güzel renklerin içerisinden ilk olarak kullanmaya başladıklarımla devam etmek istiyorum. Bordo ruj bağımlısı olduğumu bilen varsa aranızda, uzun zamandır bu tonlara elimin gitmediğini de söylemek istiyorum. Nedendir bilinmez nude rujlara kafayı takmış haldeyim. ☻♥

gabrini-lovers-rougegabrini-kalem-rujlar

Gabrini Lovers Rouge 01 Numara

Şeftali – nude tonlarında bir renk. Açık tenlilere çok yakışacağını düşünüyorum bu rengin. Yada smokey makyajlarla tüm cilt tonlarına uyum sağlayabilir.

gabrini-lovers-rouge-01gabrini-kalem-ruj-lovers-rouge-01gabrini-kalem-ruj-01

Gabrini Lovers Rouge 09 Numara

Sıcak alt tonlu kahve. En sevdiğimmm! Kuşkusuz her makyajımda bu tonları kullanmayı çok seviyorum ben. Kendime en çok yakıştırdığım tonlardan.

gabrini-kalem-ruj-lovers-rouge-09 gabrini-lovers-rouge-09-gabrini-kalem-ruj-09

Gabrini Lovers Rouge 12 Numara

Küllü bir kahverengi. İçerisinde grilik barındıran bir kahve. Biraz cesaret isteyen bir renk. Herkesin kullanabileceği tarzda değil. Ama biliyorsunuz “Cesaret Bizim İşimiz!” ☺ Bu rengi Pastel Likit Mat Rujlardan 30 Numaraya da benzetiyorum. Mükemmel bir kış rengi olmasına rağmen geçtiğimiz yaz elimden düşürmemiştim hatta.

gabrini-lovers-rouge-12gabrini-kalem-ruj-lovers-rouge-12gabrini-kalem-ruj-12

Bir kaç programla renklerin düzenlenmiş halini de göstermek istedim size.

gabrini

Sizde bu Gabrini Lovers Rouge Kalem Rujları merak ediyorsanız, benim gibi son zamanlarda likit mat rujlardan sıkıldıysanız denemelisiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın