Gabrini Crayon Mat Kalem Rujlar

gabrini

Merhaba sevgili ailem. Gabrini Kozmetik son zamanlarda kendisini oldukça fazla yenileyen bir firma haline gelip koleksiyonlarına bir de Crayon Mat Kalem Rujları da ekleyince çok daha güzel oldu. Bana da Crayon serisine ait 6 farklı renk göndermişler. Gelin yakından inceleyelim…

gabrini-crayon-mat-rujlargabrini-crayon-ruj

Gabrini Crayon Mat Kalem Rujların soldan sağa sırasıyla numaraları; “01, 02 , 03, 09, 11 ve 12.” 

gabrini-kozmetik-kalem-rujlargabrini-cosmetics

Normalde bordo ruj bağımlısı olan ben son zamanlarda nude rujlara kafayı fena halde takmışken bu seriden ilk denediklerim “01 ve 03” numaralar oldu.

gabrini-matte-lipstick-crayon-01gabrini-matte-lipstick-crayon-01-numaragabrini-crayon-ruj-01-numara

Gabrini Crayon Mat Kalem Ruj 01 Numara; sütlü kahve tonlarında hoş bir nude renge sahip. Ben bu tonları kuşkusuz her makyaja yakıştırıyorum. Smokey makyajlara, renkli yada günlük makyajlara çok yakışıyor. Şu sıralar elimden asla düşürmüyorum.  ☻♥♦

gabrini-matte-lipstick-crayon-03gabrini-matte-lipstick-crayon-03-numaragabrini-crayon-rujlar

Gabrini Crayon Mat Kalem Ruj 03 Numara ise daha sıcak alt tonlu bir kahverengi. Yine günlük makyajlarımda en çok tercih ettiğim tonlardan.

gabrini-crayon-ruj-swatchlari

Gabrini Crayon Mat Kalem Rujların yapıları yumuşacık. Bu sebepten sürümleri de çok kolay. Kremsi – mat yapıya sahipler. Kalıcılıkları çok başarılı. Zaten renk skalalarına diyecek yok. Görselde gördüklerinizin haricinde çok fazla renk seçeneğine sahipler. Gabrini Ailesi’ne güzel hediyeleri için çok teşekkür ediyorum. Severek kullanmaya devam edeceğim.

Gabrini markasına ait diğer inceleme yazılarımın linklerini de aşağıya ekliyorum.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın