Gabrini Aloe Vera Lip Balm

Herkese merhaba sevgili blog ailem. Bugün sizlerle Gabrini Aloe Vera Lip Balmı inceleyeceğiz. Hatta firma tarafından bana 2 adet gönderilen bu üründen instagram hesabımda birini de sizler için çekilişime katıp hediye edeceğim.

gabrini-aloe-vera-lip-balm

Gabrini Lip Balm SPF 20+ güneş koruma faktörü, Shea Butter – aloe vera içeriyor. Ben doğum itibariyle ruj pek kullanmadığım için lip balmları tercih ediyorum çoğunlukla. Gabrini Aloe Vera Lip Balm da onlardan biri.

gabrini-aloevera-lipbalm

Aloe vera içeriğini çok seven biri olarak bu lip balmla da anlaşacağımı başından biliyordum. Yumuşacık formülü ile sürüm kolaylığının yanısıra dudakları güzel nemlendiriyor. Sürüldüğü anda dudaklara ferahlamışbir his de veriyor.

gabrini-aloevera-lip-balm

Hem tek başına hemde bazen ruj sürmeden önce dudaklarımı yumuşatmak için kullanıyorum ben. Üstüne sürülen rujun rengini değiştirmiyor. Dudaklardaki nemlilik uzun saatlerce sürüyor. Sürekli tazelemeye ihtiyaç kalmıyorda. Ben çok sevdim.

gabrini-lipbalm

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın