For Your Beauty Tarak

Herkese merhaba sevgili blog okuyucularım. Rossmann’ın kendi bünyesinde olan markalarını sizde en az benim kadar seviyor musunuz? Sizi bilmiyorum ama ben gerçekten cilt bakım ürünlerini de aksesuarlarını da seviyorum. Yine birgün Rossmann’da salına salına gezerken For Your Beauty markasının taraklarından birini aldım.

for-your-beauty-tarak

Bu tarağı tamamen minik saçlarım için aldım desem? 🙂 Şöyle ki saçlarımı toplayınca yada açık bırakınca alın kenarlarımdan çıkan mini saçlarım beni gerçekten çok rahatsız ediyor. Saç spreyi sıkınca da şekli bozuluyordu. Fakat bu tarakla o sorunu tamamen çözdüm. Saçlarımı şekillendirdikten sonra mini saçlarımın üzerine uzaktan bir saç spreyi sıkıyorum. Sonrasında ise bu tarakla arkaya doğru tarayıp saçları küçük bir hile ile yok ediyorum. 🙂 Çok kullanışlı gerçekten. Ayrıca Sezer de kendi saçlarına fön çekerken falan, şekillendirmek için kullanıyor.

for-your-beauty-tarak-

İndirimsiz fiyatı ile yanılmıyorsam 14,00 TL civarı birşey. Bende zaten indirimsiz olarak almıştım. Hoş tabii bu fiyata bile hakkını sonuna kadar veriyor. İndirim falan bekleyemezdim yani. İhtiyacınız varsa bakabilirsiniz.

for-your-beauty

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın