Fonex Bi-Phase Sprey / Fön Suyu – Mavi Su

FONEX-FONSUYU
Merhaba güzel ailem. Eğer beni sosyal medyadan da takip ediyorsanız biliyorsunuzdur; saç ürünleriyle yakından ilgim olduğunu ve bu yolda birçok saç ürünü deneyip, deneyimlerimi sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Fonex markasına ait Bi-Phase isimli fön suyundan bahsedeceğim bugün sizlere. Ürünü daha önce kullandığımdan şuan elimde olmadığı için orjinal resmini paylaştım.
İki sene boyunca başka bir markanın sıvı saç kremini kullanınca farklı ürün denemek için değiştirmek istemiştim. Bu ürünü de kuaför malzemeleri satan bir mağazadan satın almıştım. Ürün saçlara uygulanan fön işleminin saçlara zarar vermemesi, saçları yıpratmaması için kullanılması gerekiyor.
Fonex Bi-Phase fön suyu; 700 ml’lik plastik bir şişede ve fısfıslı bir pompaya sahip. Kullanımı gayet rahat. Ben saçlarıma sürekli fön çeken biri olmadığım için duş sonrası saçlarımı rahat tarayabilmek için kullandım. Saçlarımı yumuşatıp daha kolay tarayabilmemi sağlıyordu. Kokusu da bir o kadar güzel. Fiyatı da öyle çok pahalı birşey değildi sanırım 10,00 TL’ye almıştım. Denk gelirseniz denemenizi tavsiye ederim.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın