Flormar Waterproof Lipliner / Dudak Kalemleri

flormar

Merhaba güzel ailem. Makyajlarımın tamamlayıcısı dudak kalemleri son zamanlarda olmazsa olmaz makyaj ürünlerimin arasında. Özellikle geçtiğimiz ay koleksiyonuma birçok markadan dudak kalemleri ekledim. Flormar‘dan da merak ettiğim iki farklı renge sahip suya dayanıklı (waterproof) dudak kalemlerinden aldım.

flormar-dudakkalemleri

211 ve 201 olmak üzere iki tane aldığım renklerden; 211 numaralı classical brown isimli dudak kalemi içerisinde kızıllık barındıran klasik bir kahverengi. 201 numaralı naturally nude isimli dudak kalemi de sağ taraftaki çok çok açık tonda bir nude.

flormar-211numarali-dudakkalemiflormar-201numarali-dudakkalemi

211 numaralı kahve tonlu olan dudak kalemini genelde aynı tondaki rujlarımla kombinliyorum. Elimin üzerinde duruşu da dudaklarımdaki duruşu da aynı şekilde. Ben bu tonları günlük makyajlarımda sıklıkla ve severek kullanıyorum.

dudakkalemi

201 numaralı nude renkli dudak kalemimi ise genelde dudak çizgimi belirginleştirmek için tüm rujlarımla beraber kullanıyorum. Dudaklarımı çok soluk gösteriyor ve tek başına kullanmam imkansız. Dudak kalemlerinin performans açısından gayet iyi olduklarını düşünüyorum. Fiyatları 8,00 TL. Online olarak satın almak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın