Flormar Waterproof Eyeliner / Suya Dayanıklı Göz Kalemleri

Flormar Waterproof Eyeliner / Suya Dayanıklı Göz Kalemleri

Merhaba! Bugün sizlere Flormar’a ait waterproof göz kalemlerinden bahsedeceğim. Jel eyeliner, dipliner yada ince uçlu eyeliner kullanmaya vaktim olmadığı zamanlarda daha pratik sürümlü olsun istediğim için Flormar’ın siyah göz kalemini aldım. Benim kullandığım siyah göz kaleminin numarası Flormar Waterproof Eyeliner No: 101. Ama maalesef suya dayanıklı olmasını geçtim gözlerimde 1/2 saat ancak dayanıyor. Kuru yapıda göz kapaklarında herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama benim göz kapaklarım yağlı olduğu için far bazı kullanıyorum. Far bazı kullanarak üzerine kalemi sürdüğümde belli bir saat sonra yine akıp gidiyor. Gözlerimdeki doğal görüntüsünü seviyorum fakat sürekli aktığı için maalesef fazla kullanamadım.

20160209_122045-concentrate

113 numaralı waterproof beyaz göz kalemi ve 101 numaralı waterproof göz kaleminin swatchları bu şekilde. Gözlerimi daha büyük göstermek istediğim zamanlarda ise beyaz göz kalemini kullanıyorum. Beyaz göz kalemi ise Flormar Waterproof Eyeliner’ın numarası 113. Kalemi alt kirpik diplerime sürüyorum. Maalesef beyaz göz kaleminin yapısı çok sert olduğu için kirpik diplerime uygularken gözlerimi acıtıyor. Aynı şekilde 1/2 saat sonra kirpik diplerimden uçup gidiyor.

IMG_5979-e1455015633754-everglow

Bir de doğal tonlarda makyaj yapmak istediğim zamanlarda Flormar’a ait suya dayanıklı kahve tonlu bir göz kalemim var.  Numarası 106. 

20160209_122402

106 Numaranın swatchı da bu şekilde. Bu kalemin yapısı da yukarıda bahsettiğim kalemlerin yapısıyla aynı. Yapısı yumuşak fakat yine diğerleri gibi 1/2 saat dayanabiliyor. Far bazı uygulamadan kullanamıyorum. Hem kalıcılığını arttırıyor hemde daha canlı duruyor. Onun dışında kalemlerin pek bir albenisi yok.

Sevgilerimle ♥

 

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın