Flormar Up To 7 Days Shine & Color Oje

flormar-oje

Merhaba güzel ailem. Bloğumun bugünkü güzel konuğu; Flormar‘ın Up To 7 Days isiml, 7 güne kadar kalıcı ojelerinden bahsedeceğim. Ruj seçimlerimde gül kurusu tonalrını ne kadar seviyorsam oje seçimlerimde de bu alışkanlığım devam ediyor.

flormarojeflormar-topcoat

Fotoğraflar arasındaki renk değişikliğinin kusuruna bakmayın. Fotoğraf çekerken hava bir açılıp bir karardığı için aynı ışıkta çekemedim. 🙂 İçerisinde oje ve top coat bulunan ikili paket halinde satılan bu ojelerin fiyatı 7,00 TL. Flormar Up To 7 Days serisindeki ojelerin vaadi UV lambası gerektirmeden jel görünümlü parlak tırnaklar sunmak. Bendeki rengi ise ” 008 My Sweet Queen. ”

flormar-up-to-7-days-shinecolorflormar-turkiye

Flormar’ın klasik oje fırçalarından farklı olarak yassı bir şekilde tasarlanmış fırça yapısı ile tırnak yüzeylerine daha rahat uygulama yapılabiliyor. Kullanım talimatında 2 ince tabaka halinde oje sürülmesi ardından top coatın sürülmesi önerilse de oje yeterince yoğun ve tek katta kapatıcılık sağladığı için ben genelde tek kat sürmeyi tercih ediyorum.

flormar-7gunkalici-oje

Top coat sayesinde hızlı bir şekilde kuruyor diyebilirim. Kalıcılığı 7 gün sürmese de 3/4 gün kadar iyi bir şekilde idare ediyor. Sizce de rengi çok hoş değil mi? İsmi gibi benim tatlı kraliçem bu oje. 😀 ♥ Online olarak satın almak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın