Flormar Terracota Allık

flormar - terracota - allık

Günün yazısından merhaba! Bugün sizlere, geçtiğimiz sene bana hediye gelen rengini tenime çok yakıştırdığım allığımdan bahsedeceğim. Benim gibi allık sevdalısı ve koleksiyoneri biri için hiç şüphesiz makyaj malzemelerimin içinde çok allık çeşitleri var. Renk renk, ışıltılı ışıltısız bir çok allığa sahibim. Çünkü makyajımı ne kadar iyi yaparsam yapayım allık olmadan tamamlanmamış hissediyorum. Bazen sadece bir allık, bir ruj ikilisi benim için günlük makyajlarımda yeterli olabiliyor.

flormar - terracota - allık (3)

Flormar’ın bir de ışıltılı olan terracota allıkları var. Fakat benim kullandığım mat serideki allıklarından. Flormar Terracota Allığın bendeki Pure Peach isimli rengi.

flormar - terracota - allık (4)

Tonunu şeftali / mercan ve tamamen mat olan bir renk olarak betimleyebilirim. Kadifemsi bir yapıda. Kalıcılığı orta seviyede. Yaz – kış ayırt etmeksizin rahatlıkla kullanıyorum. Yaz aylarında daha ışıltılı bir görünüm istediğim zamanlarda higlihterla beraber kullanmayı tercih ediyorum.

flormar - terracota - allık (1)

Yüzümdeki duruşuyla, rengiyle çok sevdiğim bu allığın maalesef ki pigmentasyonu zayıf. Uygulama yapacağım zaman Real Techqiunes Blush Brush fırçasıyla allığın üzerinden iki/üç kez değirdiğim takdirde ancak sonuçtan memnun kalabiliyorum. Görselde de allığın rengini yansıtabilmek için aynı şekilde iki/üç defa parmaklarımla üzerinden geçmek zorunda kaldım. 36,90 TL’lik fiyatına oranla pigmentasyonu ve performansı çok daha iyi olan allıklara şans verilebilir diye düşünüyorum. Yine de tercih sizin.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın