Flormar Tekli Far / Pixie Dust

Merhaba sevgili okuyucularım. Uzuncaaa bir zamandır aklımda olan Flormar Tekli Farlardan “M108 numaralı Pixie Dust” Farı sonunda aldım. Şöyle ki; ya indirimlerde yakalayamıyordum, online da indirimde yakalasam kargo ekleniyordu almak istemiyordum. Hep birşeyler araya girmişti alamıştım. En son Eveshop alışverişimde indirimde görünce hemen aldım.

flormar-tekli-far

Peki bu farı neden almak istiyordum? Şöyle söyleyeyim; kapatıcılarımı sürdükten sonra özellikle göz altıma pudra sürmeyi ve pudra sürerek matlaştırmayı sevmediğim için bu farı almak istedim.

flormar-pixie-dust

İncecik ve aydınlık hafif ışıltılı bir yapıya sahip olan bu far hem göz altlarında hemde göz kapaklarında kullanıma uygun. Göz kapaklarında tek başına tek kat uygulama halinde yapısı ince olduğu için pek birşey belli olmuyor. Göz kapaklarıma üç dört kat sürdüğüm takdirde belli ediyor kendisini.

flormar-m108-pixie-dust-far

Benim göz çevremde renk eşitsizlikleri yoğun olduğu ve buğday tenli olduğum için fazla uygulayınca göz çevrem deyimi yerindeyse Safiye Soyman ve Bülent Ersoy’un makyajlarındaki gibi bembeyaz oluyor.☺O yüzden kapatıcı uyguladıktan sonra bir iki kat sürmek yeterli oluyor. Ve bana kalırsa çevremde kullananlardan dolayı gözlemim beyaz tenlilere daha çok yakıştığı yönünde. En azından çok sürseler de abes durmuyor.

flormar-tekli-far-pixie-dust

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın