Flormar Smooth Touch Fondöten

flormar-smooth-touch-fondoten

Merhaba güzel ailem. Katıldığım bir etkinlikte Flormar‘ın bizlere ciciş hediyeleri vardı. Ürünler içerisinde Smooth Touch Fondöten de bulunuyordu. Fakat renk seçimleri fazlaca koyu olmuş.:) E renk koyu diye fondöteni kullanmayacak mıydım yani? Tabii ki kullandım. Ama nasıl? Hadi inceleyelim o halde…

flormar-foundation

13 farklı renk seçeneği olan fondötenin bendeki ”13 numaralı Caramel” rengi. Ben bu fondöteni tüm yüzümde kullanamayacağıma göre kontur işlemlerimde kullanmaya karar verdim. Yüzümde kullanmak isteseydim renk açıcı damlalardan da kullanabilirdim. Fakat ben ürünü bu şekilde kullanmayı tercih ettim.

flormarflormar-smoothtouch-fondoten

Flormar Smooth Touch Fondöten; ince bir yapıya sahip. İçeriğinde Lotus Çiçeği özü ve Orkide kompleksi karışımı bulunuyor. Bu sebeptendir ki çok hoş bir kokusu var. Tüm yüzümde kullanmadığım için fondöten olarak cildimdeki duruşu hakkında yorum yapamayacağım ama kontur işlemi için harika oldu.

flormar-fondoten

Krem yapıda olan ürünler toz yapıda olanlara nazaran daha kalıcı olduğundan fondöteni kontur işlemi için kullandığım zamanlarda bir iki saat sonra yüzümden uçup gitmiyor. Kalıcılığı gayet başarılı. Aynı zamanda SPF+20 güneş koruması da içeriyor. Hafif yapısından dolayı tenime uyan renklerinden alıp fondöten olarak kullanabilirim. Fiyatı 34,90 TL. Online olarak satın almak isterseniz şuraya bırakacağım linke tıklayabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Rosegal.com INT

2 comments

  1. Ay keşke bir kontürlü foto koysaydın, çok merak ettim…

    1. ayy o kadar yoğundum ki canım ona fırsat bulamadım…

Bir cevap yazın