Flormar Oje Kurutucu Sprey

flormar-ojekurutucu-sprey

Merhaba güzel ailem. Son zamanlarda ojelere fazla merak salınca haliyle oje kurutucular kullanmak şart oldu. Güzel takipçilerimin tavsiyesiyle Flormar‘ın oje kurutucu spreyini aldım. Spreyin 400 ml’lik boyutu da var fakat ben ilk kez deneyimleyeceğim için 150 ml’lik olanını aldım.

flormar-ojekurutucu

Flormar oje kurutucu sprey ne işe yarıyor peki? Adından da anlaşılacağı üzere ojelerin hızlı bir şekilde kurumasını sağlıyor. Şişesi sprey formda olduğu için kullanımı gayet pratik. Mis gibi limon kokuyor. Ojeyi sürüp 1/2 dakika kadar bekledikten sonra  10 cm kadar uzaklıktan tırnak yüzeylerime sıkıyorum.

flormar-ojekurutucusprey

Flormar oje kurutucu sprey bir yada en fazla iki kat sürdüğüm ojeleri güzel bir şekilde kurutuyor. Fakat baz – oje ve top coat gibi ürünleri bir arada kullanıp tırnak üzerine sürülen katlar çoğalınca maalesef sprey pek işe yaramıyor. Ürün tırnak etlerine değince biraz kuruma yapıyor. Sonrasında krem sürüp ellerimi nemlendirmeyi de ihmal etmiyorum.

flormar-nailenamel-manicurists-finishing-spray

Sprey ojelerimi matlaştırmıyor. Yağlı bir his bırakmıyor. Acil işim olduğu zamanlarda, kullanım pratikliğinden dolayı işimi kolaylaştırıyor. Genel olarak seviyorum. 150 ml’lik fiyatı geçe haftaya kadar 11,90 TL’ydi. Fakat şuan biraz zam gelip 14,99 TL olmuş. Flormar, Gratis vs mağazalarından alabileceğiniz gibi online olarak da şuraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

2 comments

  1. Güzelmiş çoğu kozmetik ürünlerine zam geldi bu arada çok sinirlendim ☺

Bir cevap yazın