Flormar New Age Matte Liquid Lipstick / Likit Mat Ruj

flormar-new-age-matruj

Merhaba güzel hatunlar. Yeni bir ruj çıkmış, çok güzelmiş, gördün mü? Diye soranlara sizde benim gibi; – Ha, hani, hangisi, nerede? diye cevap verenlerden misiniz sizde? O zaman yazımı okumaya devam edin. 🙂 Flormar‘ın Future Historical serisinden New Age likit mat ruj koleksiyonuma son eklenen rujlardan bir tanesi.

flormar-futurehistorical-likitmatruj

Serinin ambalajları o kadar şık tasarlanmış ki…  Son zamanlarda heryerde Rose gold renginin furyası eserken Flormar’da bu akıma katılmış ve çok iyi yapmış. Bende hemen rujumu arka planla kombin yaptım. Bakmalara doyamam artık…

flormar-newage-04-carnation-red

6 farklı renk seçeneği bulunan New Age serisinden ben 04 numaralı ”Carnation Red” rengini aldım. Ayrıca rujun ambalajındaki oval pencereden rengini görebiliyorsunuz. Ürünü online olarak satın aldığım için sitesinde bu renk biraz daha koyu görünüyor. Hatta ilk aldığım sıralarda kullanmadığım için bir köşede duruyordu. Taa ki rujun swatchını internette görene kadar.

flormar-newage-likitmatruj

Ruj sünger bir aplikatöre sahip. Şimdiye kadar kullandığım likit mat rujlardan çok farklı bir yapıya sahip. Aplikatörü rujun şişesinden çıkarırken süngere sıvı olarak değil kremsi lipstick yapısında minik bir ruj geliyor ve o minicik miktar dudaklarım için yeterli oluyor. 04 Carnation Red rengini mercana dönük bir kırmızı olarak tanımlamak en doğrusu olur sanırım.

flormar

Duruşu, ağırlık yapmaması o kadar güzel ki… Sürüldüğü an dudaklara yapışıp, matlaşıyor. Kalıcılığı da çok iyi. Birşeyler yiyip içtiğim zaman dudak içlerimden birazcık siliniyor. En kısa zamanda serinin diğer renklerine yakından bakmak istiyorum. Rujun fiyatı 19,90 TL. Ben indirim döneminde daha uygun bir fiyata almıştım. Flormar mağazalarından da temin edebileceğiniz gibi online olarak da şuraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın