Flormar Lifting Concealer / Sıkılaştırıcı Kapatıcı

 

Flormar Lıftıng Concealer (Sıkılaştırıcı Kapatıcı)

Merhaba! Bugün Flormar Lifting Concealer / Sıkılaştırıcı Kapatıcı’ dan bahsedeceğim. Şu kapatıcıyı benim gibi harap etmeden kullanan bir tek kişi varsa Helal Olsun! diyorum ona. Ambalajı ve kapağı beni o kadar sinir etti ki kullanırken; sinir olup kapağını iyice temizleyip öyle kullandım.

0111064-LC07-everglow

Orjinal hali bu şekilde. Kullandıkça kapağındaki simler dökülüyor ve concealerı gözlerinize parmakları kullanarak uyguladığımız zaman parmağa yapışan simler gözlere yapışıyor. Bir de onu çıkarana kadar cebelleşiyorum. Bu kapatıcı benim ilk kullandığım kapatıcılardan olup, araştırmadan direkt aldığım için sıkılaştırıcı ve kırışık giderici özelliğini bilmiyordum. (Ki şuan kırışıklık gibi bir sorunum yok.) Tabii ki bu durumun herhangi bir olumsuz yada olumlu etkisini gözlemleyemedim.

IMG_5873 IMG_5874

Neyse gelelim kapatıcının yapısına; orta kapatıcılıkta ve akışkan, ince bir yapıya sahip. Göz altlarımda herhangi bir kuruma problemine yol açmadı. Ürün tüpte olduğu için sivri ucuyla uygulamak oldukça kullanışlı. Ayrıca SPF 20 güneş koruması içeriyor. Kapatıcılığı benim göz altlarımdaki renk eşitsizliğini düzenlemeye yetmiyor maalesef. Sorunlu bir gözaltlarınız varsa bu concealer işinizi görmeyecektir. Ben bu kapatıcıyı kullanırken yine Flormar Mono Eyeshadow ten rengi (Satin beige) farımla sabitliyorum. Ancak o şekilde kapatıcılığı ve kalıcılığı artıyor. Satin beige hakkıdaki yazımı okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.  Kapatıcının fiyatı 22,00 TL.

Sevgilerimle… ♥

Bir cevap yazın