Flormar Hızlı Oje Kurutucu

Merhaba sevgili ailem. Şimdiye kadar deneyip memnun kaldığım oje kurutucularım olmasına rağmen, farklı arayışlara girmeyi sevdiğim için bu defa da Flormar‘ın Hızlı Oje Kurutucusunu aldım. Bunu merak etmemin sebebi de daha önce gittiğim bir güzellik merkezinde manikür yapıldıktan, tırnaklarıma oje sürüldükten sonra Flormar Hızlı Kurutucuyu kullanmış olmalırıydı. Oradan aklımda kalmış ki deneyeyim bakalım dedim.

flormar-quick-dry-extra-shine

Flormar Hızlı Oje Kurutucu

Tırnağa sürülen ojenin hızlı kurumasına yardımcı olurken kalıcılığının ve renginin etkisini arttırmayı, Koruyucu, yoğun parlaklıkta ve ojenin uçlardan çıkmasını önleyecek bir katman oluşturmayı, ojeye parlaklık kazandırırken ıslak görünümünün bir hafta boyunca korunmasına yardımcı olmayı vaat ediyor.

flormar-hizli-oje-kurutucuflormar

Ojelerimi sürdükten sonra bu kurutucuyu tek kat sürüyorum. Yapısı fazla yoğun değil. Ojelerimi maalesef anında kurutmuyor. Biraz beklemem gerekiyor açıkçası. Fakat kullandıktan sonra ojelerimi çok güzel koruyor. 4-5 gün boyunca ojelerimi aşındırmadığını dahi gözlemledim.

flormar-oje-kurutucu

Hızlıca kurutmaması için tekrar alacağımı sanmıyorum ama yine de ojelerimi koruduğu ve ekstra parlaklık sağladığı için sevdim diyebilirim. 6,00 – 7,00 TL gibi bir fiyatı var.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın…♥

Bir cevap yazın