Flormar Golden Tekli Far (Metallic Eye Shadow)

IMG_5931
Merhaba! Bugün sizlere göz makyajlarımda severek kullandığım Flormar A003 Golden Tekli Fardan bahsedeceğim. Flormar A003 Golden; altın renginde içerisinde sim barındıran kahve tonlarında yaptığım göz makyajlarıma en çok yakıştırdığım tekli farım. Farın içinde küçük bir aynası var. Fakat hiçbir işe yaramıyor.

4

Küçük gözlere sahip olduğum için gözlerimi daha büyük göstermek istediğim zaman; göz makyajlarımda bazen beyaz kalem, bazen alt kirpik diplerime siyah kalem, çoğu zamanda göz pınarlarıma ve alt kirpik diplerime bu simli farımı ve elimde bulunan bu tonlarda olan diğer simli farlarımı uyguluyorum.  Gayet şık duruyor.

2

Far 4 gramlık bir ambalaja sahip. Çok az tozutma yapıyor. Ayrıca smokey göz makyajlarıma da çok yakışıyor. Beğenerek kullanıyorum.

3

Ben indirimli fiyatıyla 5,00 TL’ye satın almıştım. Flormar‘ın internet sitesinden veya satış mağazalarından temin edebilirsiniz. Sizin severek kullandığınız tekli farlarınız hangileri? Aşağıya yorum olarak bırakırsanız sevinirim.

Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. Merhaba Esra Hanım sizi instagramdan ve burdan da severek takip ediyorum. Ürünler hakkındaki yorumlarınız çok faydalı. Çekilişinize de katıldım başarılar diliyorum

    1. Teşekkür ederim, bol şanslar…

Bir cevap yazın