Flormar Future Historical Push Up Definition Maskara

flormar-pushup-maskara

Merhaba güzel ailem. Flormar‘ın Future Historical serisine ait Push Up Definition isimli maskarası bloğumun bugünkü konuğu. Daha önce aynı seriye ait likit mat ruj deneyip yapısına, dokusuna hayran kalmıştım. Ruj hakkındaki yazımı şurada bulabilirsiniz.

flormar-future-historical-maskara

Flormar Future Historical serisi rose gold ambalajla tasarlanmış çok şık bir seri. Gold ve rose gold aşığı biri olarak tek eksiğim sanırım kozmetik ürünlerimin ambalajlarıydı. 🙂 O da tamamlandı.

flormar-maskara

Maskara, sizlerinde tahmin edeceğiniz üzere siyah renk. Bu seride siyah dışında farklı renkte maskara yok diye biliyorum zaten.

flormar

Flormar Push Up Definition Maskara; silikon yapıda, orta kalınlıkta bir fırçaya sahip. Ben genel olarak silikon yapıdaki fırçalı maskaraları kullanmayı seviyorum. Fakat bu maskara için aynı görüşte değilim maalesef. Kirpikleri tek tek ayırma ve uzatma konusunda başarılı. Fakat hacim konusunda çok yetersiz.

flormar-push-up-maskara-rimel

Kirpiklerimde akma yada bulaşma problemi yaratmıyor. Makyajımı çıkarırken kirpiklerimden kolaylıkla temizleyebiliyorum. Yukarıda da bahsettiğim gibi tek eksi yönü hacim konusunda yetersiz olması. Onun dışında günlük kullanıma uygun bir maskara. Fiyatı 30,00 TL. Online olarak stoklarda varsa eğer; satın almak isterseniz şuraya tıklayarak alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

4 comments

  1. bu seri çok güzel esracım

  2. güzel bi ürünmüş hemen denemeliyim teşekkürler bilgi için

Bir cevap yazın