Flormar Fondöten Fırçası

1

Selam Kızlar! Bugün sizlere, geç keşfettiğim ve artık makyaj yaparken elimden düşürmediğim Flormar Fondöten Fırçası’ndan bahsedeceğim. Fırçayı almadan önce sadece krem allıklarım için kullanacağımı düşünüyordum.

5

Fırça sentetik, yumuşak kıllardan oluşuyor. Kıllar uzun ve geniş. Biraz daha kısa olsaymış uygularken daha kolay olurdu.

2

Ben ilk denemeyi likit fondötenimle yaptım ve çok sevdim. Doğru uygulama yapıldığı takdirde fondöteni uygularken çizgilenme yapmıyor. Fondötenimi cildime pürüzsüz bir şekilde uyguladım.

3

Fondöten fırçası olarak en çok sevdiğim fırçalardan biri Real Techniques Expert Face fırçası. Onun hakkındaki yorumlarımı okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz. Expert Face’le göz altlarıma kapatıcı uygulayamıyorum. Kapatıcıyı dağıtırken çizgi çizgi iz bırakıyor ve fırça kılları sık olduğu için rahatsız ediyordu ve uygulayamıyordum. Flormar’ın Fondöten fırçasıyla gözatlarıma concealerlarımı da rahatça uygulayabiliyorum.

4

Bu fırçayla yüzüme kontur yaparken de çok rahat uygulama yapıyorum. Fiyatı 26,90 TL. Daha pürüzsüz bir görünüm için; fondötenlerinizi cildinize süngerle yada elinizle dağıtarak uygulamayı seviyorsanız bu fırçayı da denemenizi tavsiye ederim. Kullanmak isterseniz buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.
Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın