Flormar Dipliner

 

Flormar Dipliner

Merhaba! Bugün sizlere bir yıldır göz makyajlarımda kullandığım en güzel ürünlerden biri olan Flormar Dipliner’dan bahsedeceğim. Göz makyajımda yıllardır eyeliner, dipliner, waterproof siyah göz kalemleri  kullanan biri olarak en çok sevdiğim ürünlerden birtanesi Flormar Dipliner oldu. Özellikle makyaja yeni başlayanlar ve eyeliner sürerken zorlananlar için en favori ürün diyebilirim. Sürümü oldukça kolay ve saniyeler içerisinde göz kapaklarıma sabitleniyor.

IMG_5701

Diplinerın tam istediğim gibi simsiyah rengi var. Fırçanın ucu sert değil. Kolay uygulama yapabiliyorum. Gün içerisinde herhangi bir akma yada bulaşma yapmıyor. En cezbedici özelliği ise yaklaşık bir senedir kullanmama rağmen herhangi bir donma yapmadığı gibi hala bitmedi. Kullandıkça bereketleniyor sanırım. Uzun süre kullanınca fırçanın ucu yıpranıyor. Olsun o kadar yani.

IMG_5697

Bknz: Resimdeki yıpranmış hali. Fakat hala hiç bir sıkıntı yaşamadan kullanabiliyorum. Flormar’ın en sevdiğim ürünlerinden biri de bu dipliner. Flormar Mağazalarında indirimsiz fiyatı 18,90 TL. Flormar’ın internet sitesinden şuraya tıklayarak da satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın