Flormar Deluxe Multi Effect Powder / Çok Fonksiyonlu Pudra – Vanilla & Beige Multicolor

flormarpudra

Merhaba! Fotoğrafın güzelliğine bakmaktan bir türlü yazıya başlayamadım. Sen pudrasın ya ne bu minnoşluk?:) Flormar’ın Deluxe serisindeki çok fonksiyonlu pudraların ambalaj tasarımları gerçekten harika.! Bu güzellik koleksiyon ürünü olduğu için bundan iki sene kadar önce Flormar Mağazası’ndan son kalan ürünler arasında görüp almıştım. Koleksiyon ilk çıktığı sıralarda fiyatı 30,00 TL civarlarındayken ben seri sonuna denk gelince ürünü 10,00 TL’ye satın almıştım. Sonrasında da aynısından tekrar bulamamıştım. Başka bir mağazada rast gele serinin farklı renklere sahip olan Rose & Coral isimli pudrasını aldım. Ama onun içerisinde pembe renkte bulunduğu için tamamını pudra şeklinde kullanamadım. Onun hakkında detaylı yazımı ise şurada bulabilirsiniz.

flormar-çokfonksiyonlu-pudra

Ve Flormar’ın online satışında daha önce kullandığım Vanilla & Beige Multicolor isimli pudrasını rast gele görünce gözlerim ışıldadı ve hemen aldım. Hem de biliyor musunuz? 5,00 TL gibi komik bir fiyata satın aldım. Birde o güne özel kargo ücreti sadece 1,00 TL olunca… ”Oh ne güzel…!” dediğinizi duyar gibiyim. Haklısınız kız. 😉

flormar-deluxe-multieffect-powder

Pudranın ambalajının şirinliği yetmiyormuş gibi birde böyle kadife kesenin içerisine koymuşlar. Diğerini dibine kadar kullanıp bitirdiğim halde kesesini hala saklıyorum. Kıyamadım atmaya. Sanırım bu da öyle olacak. Şimdiden diğerinin yanına koydum bile.

multieffect-pudra

Neyse artık gelelim ürünün içeriğine ve yorumlarıma. Ürünün içerisinde kremden kahveye doğru 3 renk seçeneği mevcut. Renkler karıştırılarak pudra şeklinde kullanılabildiği gibi aynı zamanda pudra + allık + far olarak da kullanılabilen bir ürün. Ben ayrı ayrı kullanmak yerine zaten kumral tenli olduğum için pudra olarak kullanmayı tercih ediyorum. Hem cilt tonuma uyum sağlıyor hemde cildimle güzel bir şekilde bütünleşiyor.

flormar-pudra

Kapatıcılığı da kalıcılığı da çok iyi. Ben çok beğenerek ve severek kullanıyorum. 5,00 TL’ye alınacak en güzel ürün. Flormar’ın online satışında hala stoklarda bulunuyorsa kaçırmayın derim. Snapchat ailemden bir çok kişi benim tavsiyemle aldı ve çok memnun kaldı. Şuraya bırakacağım linkte hala satışı varsa bakabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın