Flormar Deluxe Multi Effect Powder / Çok Fonksiyonlu Pudra – Rose&Coral Multicolor

flormardeluxeeffectpudra (2)

Merhaba! Bugünkü kokoş konuğumuz; Flormar Deluxe Multi Effect Powder / Çok Fonksiyonlu Pudra.

flormardeluxeeffectpudra (1)

Daha önce bu serideki kahve renkleri daha yoğun olan Vanilla & Beige Multicolor isimli pudrayı kullanıp çok memnun kalınca, ilk gördüğüm yerde Rose & Coral Multicolorı da aldım.

flormardeluxeeffectpudra (4)

Deluxe Multi Effect Pudra renkler karıştırılarak pudra şeklinde kullanılabildiği gibi aynı zamanda pudra + allık + far olarak da kullanılabilen bir ürün. Kumral tenli olduğum için bu ürünün renklerini karıştırıp pudra olarak kullanamıyorum. İçerisindeki mercan ve pembe tonları simli olduğu için yüzümün tamamına pudradan çok allık uygulamış gibi oluyorum.

flormardeluxeeffectpudra (5)

Far olarak kullanmayı pek tercih etmedim şimdiye kadar. Bazen ürünün sol tarafını karıştırıp pudra olarak, sağ tarafını ise karıştırıp allık olarak kullanıyorum.

flormardeluxeeffectpudra (1)

Renklerin karıştırılmış hali görseldeki gibi. Bence beyaz tenlilerin tüm renkleri karıştırarak rahatlıkla pudra olarak kullanılabileceği bir ürün. Pudranın indirimsiz fiyatı 27,90 TL. Ben mağazadan bir indirim zamanında 9,00 TL’ye almıştım. Koleksiyon ürünü olduğu için Flormar’ın internet sitesinde çoğu zaman indirimde oluyor.

Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın