Flormar Beyaz Simli Tekli Far (Mono Eye Shadow)

IMG_5942

Merhaba! Bugün minik konuğumuz; Flormar Beyaz Simli Tekli Far (Mono Eye Shadow). Öncelikle farla tanışma hikayemden bahsedeyim. Aslında ben içerisinde sim bulunmayan, mat beyaz far almak için mağazaya gitmiştim. Farı alırken  mağaza personeline almak istediğim farın numarasını telefonumdan gösterdiğim halde ürünü bana yanlış vermesiyle almış bulundum. Sonra da değiştirmeye üşenince kullanmaya başladım.

IMG_6018

Malum gözlerim küçük olduğu için, gözlerimi büyük göstermek için bu farı genellikle göz pınarlarıma ve alt kirpik diplerime uyguluyorum. Aydınlık göz makyajı yapacağım zamanlarda göz altlarımda ve göz kapaklarımda da kullanıyorum.

IMG_5968

Bu şekilde günlük makyajlarımda ara sıra, gece makyajlarımda daha sık kullanmayı tercih ediyorum. Tek başına far olarak da gözlerde gayet şık duruyor.

PicsArt_03-25-03.43.14

Farın incecik bir yapısı var. İçerisinde minik simler barındırıyor. Birazcık tozutma yapıyor. Özellikle göz altlarıma sürdüğüm zamanlarda gözlerine ne sürdün diye sorduruyor? Haberiniz olsun. Pigmentosyunu gayet başarılı. Fiyatı 14,90 TL. Flormar‘ın internet sitesinden veya satış mağazalarından temin edebilirsiniz.

Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın