Flormar Arty Pop Liquid İlluminator / Likit Aydınlatıcı

flormar-artypop-aydinlatici

Merhaba güzel ailem. Flormar’ın Arty Pop serisindeki ürünlerden aslında birçoğunu gözüme kestirmiştim ama indirime girdiği sıralarda alışverişe birazcık geç kalınca en çok tutulanlar talan edilmişti. 😀 Bende zaten aklımda olan ürünlerden biri olan yani görselde de gördüğünüz serideki likit aydınlatıcıyı aldım. Bu arada fiyatı 10,00 TL’ye düşmüştü kız. 🙂 Oh mis… En sevdiğim…

flormar-artypop-aydinlatici-02flormar-artypop-liquid-illuminator

Arty Pop serisindeki Likit Aydınlatıcıların 3 renk seçeneği mevcut. Ben 02 numaralı Sunset Glow isimli olanı aldım. 25 ML’lik tüpte olan aydınlatıcı sade ve şık bir tasarıma sahip.

  • Kremsi dokusu ve hafif renkli kalıcı formülü ile cildinde dengeli bir ton elde etmeyi sağlamayı,
  • Yumuşak ve pürüzsüz kıvamı sayesinde uygulama kolaylığı sunmayı,
  • Işıltılı ve çarpıcı bir cilt görünüm elde etmeyi vaat ediyor.

flormar

Ürünün kremsi hafif bir yapısı var. Ben mağazada bu ürünü ilk denediğimde highlighter olarak kullanıma uygun olmadığını görmüştüm. Yanaklarımda allık gibi durdu. Fakat renginin albenisi beni çektiği için almadan edemedim. Fondötenimle karıştırarak kullanmayı denedim. Yine olmadı… Hafif şeftalilik içerdiği için fondötenim yüzümde pembemsi gibi durdu.

flormar-aydinlatici

Birde makyaja başlamadan önce baz olarak kullanmayı deneyeceğim. Umarım o şekilde beğenirim. Yoksa sonu hüsran olacak benim için… Bu aydınlatıcının buğday yada esmer tenlilerden ziyade beyaz tenlilerde daha hoş duracağını düşünüyorum.

Sevgilerimle…♥

2 comments

  1. Sende aydınlatıcıya bayılıyorum. Çok yakışıyor. Ben de çok seviyorum…

Bir cevap yazın