Fisher Price Silikon Meyve Emziği

Herkese merhaba yeniden! Ve eveet biz ek gıda serüvenimize başlamış bulunuyoruz. Şuradaki yazımda tümek gıda alışveriş listemizi paylaşmıştım. İçerisinden denediklerimizi de sizinle bir bir yorumlarımı paylaşacağım. İlk denediğim ürün ise; Fisher Price Silikon Meyve Emziği oldu.

FİSHER-PRİCE-SİLİKON-MEYVE-EMZİGİ

Fisher Price Silikon Meyve Emziği

Yüksek kaliteli PP malzemeden ve silikondan üretilmiş olması sebebiyle tercih ettim. Tabii tercih sebebim bununla da sınırlı değil. Tutacak kısmının aynı zamanda diş kaşıyıcı olarak kullanabilmesi, silikon haznesinin diğer marka ürünlere kıyasla daha geniş olması da tercih sebepleri arasındaydı.

FİSHER-PRİCE-MEYVE-EMZİGİ

İlk etapta tutacak yerinin geniş olması sebebiyle bebeğimin tutup, hazneyi ağzına götürmesi konusunda sorun yaşayabiliriz diye düşünmüştüm ama maşallah hiç öyle bir problemimiz olmadı. İlk verdiğimde dahi tutup, ağzına götürebildi. Silikonun yumuşacık olması sebebiyle daha pratik yiyebildik meyvelerimizi. Bu arada silikonda tat ve koku yok. Çok sevdik biz.♥

Yalnız ilk kullanımımızda içerisine karpuz koyduğumuz için silikon kırmızı renge dönüştü ve yıkayınca dahi rengi çıkmadı. 🙂 O şekilde kullanıyoruz şuan.

FİSHERPRİCE-MEYVE-EMZİGİ

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

2 comments

  1. Merhaba ürü çevirerek mi açılıyor kilitli mandali mi var

Bir cevap yazın