First Time Likit Mat Ruj / No : 312

Merhaba sevgili ailem. Geçtiğimiz haftalarda First Time Kozmetik ürünlerini incelediğimiz bir blog yazısı yazmıştım. Markaya ait bendeki ürünleri merak ediyorsanız yazıma ulaşmak için TIK TIK… Bugünde firma tarafından gönderilen paketin içerisinde ilk kullanmaya başladığım ürün olan likit mat rujlarından bahsedeceğim.

firsttime-likit-mat-ruj

First Time Likit Mat Rujlardan bendekinin numarası ”312”. Sünger uçlu, uzun bir aplikatöru var. Aplikatörü fazla esnek değil. Fakat uygulamada herhangi bir sorun olmuyor. Ben ruju gayet kolaylıkla sürebiliyorum. Rengini ise hafif soğuk alt tonlu leylak- mor olarak tanımlayabilirim. Bileğimde duruşunu da çektim fakat bileğimde duruşu dudaklarımda duruşundan (haliyle) alakasız. Dudak alt tonu ile bilek rengi aynı olmadığı için normal yani. ☺

firsttime-likit-mat-ruj-no-312firsttime-likit-mat-rujlarfirst-time-likit-mat-ruj-no-312

Ve evet iki fotoğraf arasındaki 10 farkı bulabilirsiniz.☺☺ Ruj almadan önce bileğinizde denemeyin dostlar. Dudakta denemeyi hijyenik bulmuyorsanız da kullanmadan önce ya dezenfekte edin yada denemeden alın.☺

firsttimelikit-mat-ruj-no-312

Ben buğday tenli olduğum için bu tonları kendime hem göz makyajında hemde dudakta çok yakıştırıyorum. Özellikle benim gibi buğday yada esmer tenliyseniz nude rujlar fotoğraf çekildiğimizde belli olmadığı ve yüzümüz çok soluk gösterdiği için koyu renk rujlar bizim için fotoğraf çekeceğimiz zamanlarda kurtarıyor.

first-time-likit-mat-rujfirst-time-kozmetik

Sürüldükten sonra saniyeler içerisinde kuruyor. Kalıcılığı çok başarılı. Yemek yediğim zamanlarda dahi çıkmamakta ısrarcı zira. Ben bu ruju çok sevdim. Siz nasıl buldunuz?

Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın